Widok

PiS daje czy kradnie?

W ciagu kilkunastu miesiecy z powodu przekretow pracownikow budzetowki stracilem okolo 200000 zlotych tylko straty bezposrednio majatku. Pelne straty mozna wycenic duzo wiecej. Mozna powiedziec ze PiS w przeliczeniu na gotowke okradl mnie na milion zlotych. Platforma nie jest lepsza poniewaz straty ktore poniosla rodzina z powodu korupcji budzetowki sa nieodwracalne a ich konsekwencje to miliony straty. Stracila rowniez mlodziez i dzieci czyli lrzyszlosc narodu. Straty? Ile? Chociaz nie mozna wielu przeliczyc na pieniadze. PiS i PO oraz samorzadnosc wspiera patologie i pedofilskie uklady semeko i korupcje urzednikow oraz lapowki politykow w sponsoringu i doslownie. Panstwo nas okrada czy komus oprocz swoich przestepcow cos daje? Na pewno nie ochrone. Kto za to zaplaci? Tusk? Kaczynski?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

sprzedam skórę z aligatora tanio! Prosto z Florydy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Podaj wlasny nik lub nazwisko cwaniaczku.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Panie Dunst, jako nauczyciel wf, skąd wziął Pan taki majątek?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Pieniadze podane to majatek? 200000?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tusk chwalił się, że kiedy on był premierem to w Polsce udało się wybudować wiele rzeczy. Twierdził też, że w naszym kraju udało się najlepiej wykorzystać środki unijne na rozwój kraju.

Nazywałem to tylko trochę na wyrost drugą odbudową Polski po wojnie oznajmił Tusk.

a tu chciałem wspomnieć o Ciechu i zonk!?!?!?!?!?!
piszą:
Prywatyzacja Ciechu. Kulczyk jednak nie kupował za tanio. Po latach akcje warte tyle samo

Prywatyzację Ciechu nazywano skandalem. Śledztwo, gromy z trybuny sejmowej. "Sprzedano za tanio" - brzmiał główny zarzut. Problem w tym, że po latach spółka na giełdzie warta jest prawie tyle samo, co w chwili sprzedaży.
Nieżyjący już Jan Kulczyk, niegdyś najbogatszy Polak, przejmował akcje Ciechu w czerwcu 2014 po 31 zł, zdobywając zarazem kontrolę nad spółką. Po roku były warte 55 zł, a po trzech latach 79 zł. "Sprzedawano za tanio" - grzmieli politycy Prawa i Sprawiedliwość. Patrząc na giełdowe notowania i nagłą poprawę zysków firmy, można było mieć wątpliwości.

Kulczykowi wystarczyło wtedy uporządkować w wysoce nieuporządkowany sposób brane przez holding kredyty, by zrobić z Ciechu firmę bardzo zyskowną. Spółka się rozwijała i giełda to doceniała. Aż do czasu.

Hmmmm, czy łykałem papkę???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

y pracujac ciezko i duzo w kraju oraz zagranica moze zarobic. Problemem sa grupy przestepcze semeko powiazane ze skorumpowana budzetowka. Czy Kulczyk zarobil na przestepczych kontaktak z panstwem? Nie wiem. Jednak semeko dokonuje przestepstw z pracownikami budzetowki i pospolitymi przestepcami. Przestepcy sa zalezni od politykow a majatek politykow i ich rodzin od przestepcow. Rozkradany majatek panstwowy i prywatny dziela pomiedzy strefy wplywow. Problemem sa pedofilskie organizacje semeko powiazane z panstwem i szkodzace dzieciom. Dlatego mamy usilowanie zabojstw, zabojstwa, nekanie, trucie, znecanie sie nad dziecmi. Czy wszystkie kontakty biznesu z panstwem sa przestepcze? Patrzac na rynek lokalny i bezposredni kontakt z grupami przestepczymi budzetowki i biznesu musze powiedziec ze tak.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Polityka

Czy aborcja powinna być w Polsce zakazana? - debata: prof. Senyszyn vs. pastor Bartosik (4 odpowiedzi)

Spór o aborcję trwa. Czym więc jest aborcja? Zabójstwem czy prawem do wyboru? Uśmierceniem...

Jak się czujecie nabici w Tuska? (3 odpowiedzi)

Kwoty wolnej nie będzie. O zamachu na media już się nawet Mentzen śmieje, że teraz przyszło PO...

do góry