Widok

PiS na Marsa

Stowarzyszenie na rzecz wy....nia Krystyny Pawłowicz w kosmos zyskało ogromne wsparcie. Elon Musk planuje wysłanie na Marsa milion ludzi do 2050 roku. Nie będzie to tania podróż, ale dzięki społecznej zbiórce w Polsce, z pewnością udało by się uzbierać na kilka miejscowek dla podobnych kanalii.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 8

Twój lot na marsa opłacę w jedną stronę z własnej kieszeni.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 7

Kocham pis , jest najlepsza partia na swiecie ,odkad sa u wladzy nie oplaca mi sie prowadzic firmy , zaczynam chlac i przechodze na socjal , obliczylem ze wtedy zarabiam wiecej . Brawo Jaro!
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

To ile płacą co miesiąc na tym socjalu?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Raczej ile kosztuje utrzymanie dzialalnosci , a od przyszlego roku jeszcze wiecej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mieszkałem przez wiele lat w Suwałkach. Na początku lat 90 powstała tam firma Juvena, która kilkanaście lat później została przemianowana na Javena (ale to szczegół). Zajmowała się handlem detalicznym, czyli lokalna hurtownia i sklepiki osiedlowe. W takiej miejscowości, gdzie ludzie często znają się, kto jest kto, tego typu firma lokalna, to jak spora historia życia miasta.
- Niedawno doznałem szoku! Dowiedziałem się, że podziwiany przedsiębiorca, założyciel i wieloletni właściciel Javeny (Grygieńć), okradał nas wszystkich kręcąc karuzelą vatowską. Postawiono mu zarzuty, zdaje się, że są dowody, firma jest już w upadłości, innymi słowy moje wyobrażenie o uczciwości i przedsiębiorczości takiego człowieka, i w pewnym sensie jakiś wzór, w jednej chwili upadły. Firma też w jednej chwili splajtowała, zrobiła miejsce innym oczywiście. Czy ten Pan teraz chleje? Kto wie, możliwe. Jak można być takim dwulicowym człowiekiem. Dlatego są rzeczy, za które absolutnie cieszę się, że u władzy jest PiS.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Suwalki- prowadzac osiedlowy handel detaliczny, trudno o karuzelę vatovską. To tylko przy eksporcie i sprzedaży wewnątrz UE może działać. Nie rozumiem zależności Twej radości z rządów złodziei z PiS ze sprawą tego suwalskiego przedsiębiorcy?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Bo przykład czasem lepiej przemawia do rozumu. Do mnie przemówił.

A co do tej firmy, to twój problem, że nie potrafisz zaakceptować faktów. Tymczasem, jak poszukasz w necie, to znajdziesz potwierdzenie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Karuzela karuzelą. Proceder był nawet w Ministerstwie Finansów ( PiS) . Jednak nie widzę tej korelacji PiS- przekręt w Suwałkach, dzięki której urzekla Ciebie pisowska władza.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

uderzyłem w stół, i się odezwałeś... zabolało, jak cię złapali, tak? siedzisz teraz w pudle i tylko antyrządowe komentarze ci zostały?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Popieram sto procent, Kaczyński raz już ukradł księżyc, ma się gdzie ewakuować.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

taki dorosły człowiek a nie umie rozmawiac na temat. wstyd!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tymczasem w Suwałkach zabrakło cukru. Zacier pracuje, nie tak jak mieszkańcy.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Polityka

Jak się czujecie nabici w Tuska? (3 odpowiedzi)

Kwoty wolnej nie będzie. O zamachu na media już się nawet Mentzen śmieje, że teraz przyszło PO...

Poradnik eko-polityczny (7 odpowiedzi)

W związku z faktem, że władzę przejęli prawdziwi fachowcy, tacy jak Szczerba i Joński, trzeba...

Czy aborcja powinna być w Polsce zakazana? - debata: prof. Senyszyn vs. pastor Bartosik (4 odpowiedzi)

Spór o aborcję trwa. Czym więc jest aborcja? Zabójstwem czy prawem do wyboru? Uśmierceniem...

do góry