Widok

Piach w zmywqrce

Witam mam zmywarkę beko i mam problem na szklankach zostaje mi jakby piach. Sprawdzałam na różnych programach i nic. Dosypywalam soli i nie pomogło. Zmywarka umyta i też nic nie pomogło. Zmywarka ma pół roku więc myślę że nic się w niej nie popsuło. Macie jakiś pomysł.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak mamy. Weź normalną gąbkę i umyj w zlewie. Na jakiś czas wystarczy, po ponownym włożeniu do zmywarki.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5
Witaj,
Moja propozycja to wlać całą butelkę octu do środka do zmywarki i ustawić na najwyższa temperaturę. Pozdrawiam
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

I po zmywarce...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Kreta od razu
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam zmienić tabletki do zmywarki - to nierozpuszczone coś z tabletek. U mnie pomogło.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zmień tabletki na płyn
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kazda zmywarka przed zainstalowaniem powinna byc skalibrowana na twardosc wody, aby odpowiednio dozowala sól aby ja zmiekczyc. Pomimo dodawania tabletek, sol powinna byc niezaleznie dodawana a zmywarka odpowiednio skalibrowana - wszystko jest w instrukcji obslugi kazdej zmywarki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wciśnij Alt F4
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Banino

Dentysta (9 odpowiedzi)

Czy ktoś się orientuje, czy w pobliżu przyjmuje jakiś dentysta? Córka miała założone lekarstwo w...

Odzież bhp (35 odpowiedzi)

Czy ktoś coś wie, że hurtownia odzieży i akcesoriów bhp przy lotniczej w Baninie już otwarta?...

Deweloper Dom Moich Marzeń (Banino / Dąbrowa) (116 odpowiedzi)

Jakieś opinie na temat dewelopera Dom Moich Marzeń budującego na skraju Banina i Dąbrowy ?...

do góry