Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Raf - ocena Świetna obsługa i samochody w bardzo dobrym stanie. Zdecydowanie skorzystam...
~Raf
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 19 sierpnia 2024

Dorota Gundersen - opinia wątek zamknięty Wypożyczalnia godna polecenia, jestem jej stałym klientem od 2006 roku i nie...
~Dorota Gundersen
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 3 kwietnia 2022

super wypożyczalnia wątek zamknięty Wypożyczyliśmy auto z wypożyczalni na wyjazd za granice.Zaczynając od góry 1....
~Piotrek
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 11 czerwca 2019

polecam wątek zamknięty Skorzystalam z uslug Piast rok/dwa lata temu. Bardzo mila obsluga, nie bylo...
~Magda
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 4 lipca 2018

Kolejny raz wątek zamknięty Kolejny raz wypożyczyłem auto z Piasta i kolejny raz pełne zadowolenie. Jak...
~Marcin
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 11 grudnia 2017

Polecam!!! wątek zamknięty Z czystym sumieniem polecam tę wypożyczalnię. Bardzo dobra i mila obsługa,...
~M.
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 25 września 2017

samochód wątek zamknięty Jesteśmy mega zadowoleni. Auta sprawne,w pełni wyposażone.Super...
~ewita
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 30 sierpnia 2017

Polecam Piasta wątek zamknięty Wysoka ocena dla wypożyczalni Piast za sprawne i bezproblemowe wypożyczenie...
~Asia Przybylska
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 13 czerwca 2017

Super wypożyczalnia wątek zamknięty Auto czyste, zadbane i sprawne. Wszystko na czas, minimum formalności...
~Krzysztof S.
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 6 lutego 2017

Polecam! wątek zamknięty Korzystałam już z kilku wypożyczalni i Piast uważam za najlepszą. Cały proces...
~Anna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 7 listopada 2016

Dorota - opinia wątek zamknięty Gorąco polecam ta wypożyczalnie...... Jest najlepsza!!!!
~Dorota
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 8 czerwca 2016

Smialo Polecamy Wypozyczalnie Piast, Haigh Recommended Car rental Piast wątek zamknięty Jestesmy bardzo zdowoleni, czysty tani samochod, swietna obsluga , 0 zbednych...
~M A Ski
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 12 maja 2016

krzys 980 - opinia wątek zamknięty super,obsluga bez zbędnych formalności ,wynajem dosłownie w 5 min...naprawdę...
~krzys 980
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 23 lipca 2013

BARDZO ZADOWOLONA wątek zamknięty CHCIALABYM PODZIEKOWAC ZA SAMOCHOD I SZCZERZE POLECAM WSZYSTKIM TA...
~ANNA
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 19 października 2014

Polecam wątek zamknięty Wypożyczałem od nich samochody 3 raz - Ford Fusion, Skoda Fabia, Renault...
~Grzegorz
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 30 września 2014

Andrzej - opinia wątek zamknięty Obsluga, ceny, brak zbednych formalnosci, brak kaucji wszystko rewelacyjne i...
~Andrzej
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 21 sierpnia 2014

Profesjonalizm, jakość i obsługa na najwyższym poziomie!! wątek zamknięty Miałem przyjemność korzystać z usług firmy Paist. Przyznaję, że w...
~Andrzej zadowlony klient
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 27 maja 2014

Moje najserdeczniejsze zalecenie. wątek zamknięty Sprawdziłem ceny i warunki ubezpieczenia, m.in. Istnieją duże międzynarodowe...
~Gert Larsen
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 18 maja 2014

Profesjonalnie wątek zamknięty Szybka i miła obsługa ,minimum formalności ,jakość w dobrej cenie Napewno...
~Marcin
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 7 listopada 2013

Świetna firma wątek zamknięty Obsługa świetna, rzeczowa, konkretna, formalności w kilka minut, bez...
~Gocha_M
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 29 lipca 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
26

postów

25

wątków

do góry