Widok

Piękne lata!!!

Chodziłem od zerówki i IA do VIIIA klasy. W-f miałem z obecnym dyrektorem, super człowiek, bdb przygotował nas do różnych rozgrywek piłkarskich. Graliśmy na NASZYM boisku, które obecnie już nie funkcjonuje. Pamiętam, jak grabiliśmy, haczkowaliśmy, dbaliśmy o naszą "murawę". Wtedy to nikomu się nie chciało, ale trzeba było zrobić. Teraz, wspaniałe i śmieszne wspomnienia. Moimi wychowawcami byli: Sylwia Rzeszotarska, Teresa Budzisz i niezapomniana Sabina Żurek. Super polonistka. Inni profesorowie to: Jadwiga Niesiołowska, Elżbieta Myślak, Ewa Sorgowicka, Urszula Kościńska. I Ci co pozostali w "starej gwardii": Bogdan Derkowski, Barbara Borżym, Gabriela Szuwarzyńska, Bożena Orłowska, Andrzej Wójcik. Obecną Panią dyrektor pamiętam, jak przyszła pracować pierwszy rok. Nic się nie zmieniła. :-) Serdecznie polecam SP 77, bo naprawdę warto! Dołączam uściski dla wspaniałych nauczycieli z moich lat oraz kłaniam się obecnej radzie pedagogicznej.
Moja ocena
poziom nauczania: 5
 
zajęcia dodatkowe: 6
 
wyposażenie: 5
 
bezpieczeństwo: 6
 
ocena ogólna: 5
 
5.4

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 2
Co prawda nie byłam uczennicą tej szkoły ale jestem nią zachwycona. Uczęszczają do niej moje dzieci. Z takim profesjonalizmem, zangażowaniem i wsparciem ze strony grona pedagogicznego nie spotkałam się nigdzie a mam w tej kwesti spore doświadczenie. Jest to trzecia szkoła moich dzieci. Pozdrawiam i dziękuje.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pani Zurek byla niesamowita!!!!
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry