Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Sp 77 Gdańsk najlepsza wątek zamknięty Obie moje córki ukończyły tą szkołę i serdecznie polecam każdemu rodzicowi,...
~Monika
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 30 sierpnia 2019

Wspaniała szkoła wątek zamknięty Doskonała szkoła polecam innym, fantastyczne obiekty sportowe, doskonałe...
~Marta
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 28 lutego 2019

Super szkoła wątek zamknięty Bardzo Dobra Szkoła. Najlepsza szkoła na orłowskiej 13
~Karolak Antek
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 19 czerwca 2018

Przyjazna Szkoła dla Dziecka i Rodzica wątek zamknięty Moje dziecko uczęszcza do tej szkoły 3- ci rok i muszę przyznać, iż nie...
~Matka dziecka1-3
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 13 września 2016

Wzorowa szkoła wątek zamknięty Tęsknię, nigdzie indziej nie znajdzie się tak otwartych osób jak w ZKPiG7.
~Były uczeń
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 4 stycznia 2016

Mercedes wśród szkół pomorskich wątek zamknięty Wysoki poziom nauczania mający odzwierciedlenie w wynikach uczniów w różnego...
~mama trzecioklasistki
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 10 kwietnia 2014

Piękne lata!!! wątek zamknięty Chodziłem od zerówki i IA do VIIIA klasy. W-f miałem z obecnym dyrektorem,...
~Krzysztof Lemański
2

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 23 czerwca 2012

Dziękuję! wątek zamknięty Jutro kończę naukę w SP77. Ze smutkiem, bo nie będę kontynuowała nauki w G7....
~Absolwentka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 26 czerwca 2014

Fantastyczna szkoła. wątek zamknięty Bardzo polecam naukę w tej szkole .Wysoki poziom nauczania,wspaniała kadra...
~Mama
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 6 czerwca 2014

Super wątek zamknięty To mała szkoła i bardzo dobrze bo można wszystkie dzieci upilnować.Panie...
~Syla
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 2 stycznia 2012

BARDZO DOBRA SZKOŁA wątek zamknięty Z czystym sumieniem można polecić zarówno podstawówkę jak i gimnazjum. Super...
~Kate3city
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 29 czerwca 2012

Dobra kadra nauczycielska wątek zamknięty Mam bardzo dobre wspomnienia z tej szkoły. Zdecydowanie polecam!
~Ewa
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 10 stycznia 2012

POLECAM wątek zamknięty Polecam tą szkołę wszystkim rodzicom. Poziom nauczania wysoki, wyposażenie...
~Mama
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 20 grudnia 2011

PANI DYREKTOR wątek zamknięty TO JEST WSPANIALY CZLOWIEK JAK I RESZTA PEDAGOGOW MOJA CORKA ZLE SIE POCZULA...
~MALGORZATA MARSZALKOWSKA
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 3 marca 2011

FANTASTYCZNA SZKOŁA wątek zamknięty JESTEM BARDZO ZADOWOLONA Z WYBORU TEJ SZKOŁY. Z UZNANIEM PATRZĘ NA...
~marta
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 1 stycznia 2011

świetna szkoła wątek zamknięty szkoła bardzo fajna, dużo kólek zainteresowań dla maluchow,wykwalifikowany...
~marta
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 5 maja 2010

świetna szkoła wątek zamknięty Moje dziecko w zeszłym roku skończyło tę szkołę, przez 6 lat nauki miało...
~Natasza K.
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 3 maja 2009

wspaniała szkoła wątek zamknięty Dawno nie widziałam by tak wiele działo się w tym miejscu. Szkoła na medal....
~Lilith
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 29 kwietnia 2009

Extra!!! wątek zamknięty Super szkoła!
~lol
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 20 listopada 2008

Krzysztof 35 - opinia wątek zamknięty Szkoła o bardzo wysokim poziomie. Czysta, elegancka i bezpieczna.
~Krzysztof 35
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 11 marca 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
24

postów

20

wątków

do góry