Widok

Pięknie dziękuję!

Brak wiary w możliwość opanowania sztuki kierowania autem towarzyszył mi przez długi czas. Nawet samemu podjęciu decyzji o zdobyciu uprawnień towarzyszył lęk. Jednak juz pobyt na pierwszych zajęciach z teorii i kontakt z p. Adamem sprawił, że poczułam, że GDprawko to szkoła, która daje nadzieję na zwycięstwo w szerokim tego słowa znaczeniu. Panie Adamie, dziękuję za rzetelnie wyłożoną teorię, indywidualizowanie potrzeb każdego klienta i niezwylke przyjazną, pozbawioną stresu, a zasobną w dowcip, atmosferę. Panie Waldku, dziękuję za egzamin wewnętrzny, który uświadomił mi, że muszę się bardziej przygotować.Najwięcej do zawdzięczenia mam jednak Łukaszowi, najlepszemu instruktorowi. Jeździliśmy razem 4 m-ce, w czasie których bardzo wiele się nauczyłam. Łukaszu, dziękuję, że starczyło Tobie cierpliwości, gdy setny raz pytałam o to samo, że przekonałeś, iż w kwestii kierowania samochodem nie ma "głupich" pytań, za stopniowanie trudności, za empatię, dzięki czemu nie zwątpiłam.Dziękuję za rzetelne przygotowanie do egzaminu, który zdałam blisko 2 tyg. temu.Za to, że siedząc za kierownicą zaczęłam czerpać przyjemność z jazdy samochodem.Za profesjonalizm. GDprawko jest warta polecenia
Moja ocena
obsługa: 6
 
poziom nauczania: 6
 
wyposażenie: 6
 
czas trwania kursu: 6
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: 6
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Odpowiedź obiektu:

Wszystkie opinie są dla nas ważne i miłe, natomiast szczególnie cenie sobie opinie tych osób, którym rzeczywiście prawo jazdy nie przyszło łatwo. Dziękuję za tak wiele miłych słów ! Cieszę się, że egzaminatorzy, którzy nie byli dla Pani zbyt łaskawi ... nie zniechęcili Pani do tak wysokiej oceny naszych starań.
Bardzo dziękuję,
teraz już tylko pozostaje korzystać z PRAWA JAZDY ;-)
Pozdrawiam
Adam + Zespół GDprawko
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry