Widok

Piękny nowy plac zabaw przy Tesco na Chełmie

Chełm Temat dostępny też na forum:
Cieszyłam się,że będę miała gdzie wyjść z wnuczkiem, gdy mnie odwiedzi.Tymczasem trzeba stamtąd uciekać,bo plac zapełnia się dziećmi z pobliskiego przedszkola w ilości niespotykanie licznej.Moja sąsiadka wręcz była przekonana,że jest to przedszkolny plac zabaw,tak samo jak ten mniejszy i pytała nauczycielki czy może wejść tam z dzieckiem.Smutne, prawda?
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 5
Nie rozumiem Pani pretensji. Jest to plac ogólnodostępny, więc bawić mogą się wszystkie dzieci ( również te z przedszkola). Może się to Pani podobać lub nie, ale plac jest dla wszystkich! Jeśli się Pani nie podoba, można iść na inny.
Nie mam dziecka w tym przedszkolu ( moje dzieci chodzą już do szkoły), ale nie wyobrażam sobie takiego iście " cebulackiego" podejscia do życia. Dzieci z przedszkola wychodzą na plac w przewidywalnych godzinach, czy nie można się jakoś do tego dostosowac, jeśli tak liczne towarzystwo przeszkadza?
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 9
Nie, nie będę się dostosowywać do prywatnego przedszkola i nie będę czekać poza placem jak akurat dzieci z przedszkola tam są.
Mam to gdzieś. Plac jest ogólnodostępny i będę chodziła tam kiedy mi się podoba, a nie kiedy panie z przedszkola łaskawie zgodę wydadzą.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 6

No nie przesadzacie, tam jest tez drugi plac zabaw.Albo ruszyć 4-litery z wnuczkiem na spacer i przy okazji zajść na jeszcze inny plac zabaw.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 7

ten placyk jest dla maluszków,poza tym nie mówimy tu o piątce dzieci z przedszkola tylko trzydziestce !!!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jakbym widziala swoich sąsiadów gadają ale nic nie robią ,ja nie gadam i działam.Tak samo Wy najlepiej żal wylewać niż cos z tym zrobić.
Po za tym są teraz te nowe pkace zabaw i kazdy z nich podzielony jest na dwie strefy dla małych i troszkę wiekszych. Jak juz wam sie nie chce zrobic nic z sytuacją na waszym pobliskim placu zabaw ,to idź na inny.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Koło mnie też jest przedszkole i dzieci przychodzą na plac zabaw. Taka chyba uroda placów między blokami :) Ale proszę mi wierzyć, w słoneczny ciepły dzień po godz 18 na placu jest więcej dzieci niż o godz 11 jak przychodzi przedszkole :) I nikt nie robi problemu z powodu tłoku.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

A gdzie jest ten plac?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Po 18.00 każde dziecko przychodzi z kimś kto je pilnuje indywidualnie.Przed południem może ze dwie może trzy opiekunki czyli 10 nawet do 15 dzieciaczków wypada na jedną.Trudno uważać to za normalne warunki.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2


A pani mama to koleżanka dyrektorki czy co?!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

To przedszkole nie ma swojego placu zabaw?! Koło mnie jest i przedszkole i plac zabaw, ale nie widziałam, żeby kiedykolwiek przedszkolaki zajmowały miejsce dzieciom spoza placówki. One po prostu mają swój plac.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Przecież każde przedszkole powinno mieć swój plac zabaw przy budynku! Jak można dopuścić do użytku przedszkole bez placu zabaw?
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jak widać można i bez miejsc postojowych dla rodziców także.Kiedyś się mówiło ,że nie chodzi o ilość tylko o jakość.A tu ani ilości ani jakości.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Tak, to prawda teraz przedszkola nie muszą mieć swoich placów zabaw. Proszę zobaczyć Pozytywne Przedszkole na ul.Kilińskiego. Plac zabaw - brak. Ale było za to szumne otwarcie. Dzieciaki nie mają gdzie wyjść bo od razu jest ulica.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

No i to jest chore, sama tam przejezdzam czesto i widze co oni zrobili...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Trzeba na zebraniu wspólnoty wprowadzić zarządzenie o korzystanie z placu zabaw tylko przez mieszkańców i koniec .teren prywatny i ciecia postawić niech pilnuję
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4

To jest teren prywatny?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Czas wolny

Jak nauczyć się prowadzić sklep internetowy (11 odpowiedzi)

Jestem tutaj nowa, także bardzo proszę o wyrozumiałość Pomagam tacie rozkręcić jego biznes...

Wolny czas - co robicie? (51 odpowiedzi)

Co robicie najczęściej jak macie trochę wolnego czasu?

Polecicie jakąś dobrą książkę? (33 odpowiedzi)

Hej, szukam nowej i ciekawej lektury. :) polecicie coś?

do góry