Widok

Pielęgnacja stóp

Do niedawna, tematy związane ze stopami były traktowane wręcz wstydliwie. Zwłaszcza, gdy coś im dolegało. Lepiej było wówczas ukryć defekt w bucie lub skarpetce i podejmować próby leczenia na własną rękę. To, jakie wybierzemy metody pielęgnacyjne czy kosmetyki, jest kwestią zupełnie indywidualną. Ważne, by były one odpowiednie dla potrzeb skóry, a naturalna pielęgnacja może się okazać najlepszym wyborem. W naszym sklepie https://www.callusan.sklep.pl/ znajdziemy najprzeróżniejsze kremy, balsamy, maści, wszystkie najwyżej jakości i przetestowane przez specjalistów i polecane przez podologów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jak dla mnie w tym temacie wystarczy dobry krem. Wypróbowałam wielu i zawsze wracam do serii comfort z Bielendy. Krem opatrunek na pękające i zrogowaciałe pięty w moim przypadku działa najszybciej i nieźle się wchłania.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Do stóp polecam stosowanie kremu regenerująco-zmiekczającego od Bielendy. Bardzo dobrze nawilża i wygładza stopy, a przy tym niweluje nieprzyjemny zapach potu. Cała seria anx silver podo Expert jest godna uwagi, ale ten krem szczególnie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Kobieta

dobry adwokat od prawa rodzinnego (12 odpowiedzi)

nie chodzi o rozwód, a raczej dobro dzieci w rodzinie...sprawa bardzo pilna...i bardzo skomplikowana

Jak sobie radzicie z migreną? (133 odpowiedzi)

Kobietki, czy któraś z Was też cierpi na migreny? Ja już nie mogę, migreny miewam odkąd pamiętam,...

Ulubione perfumy (6 odpowiedzi)

Cześc. Jakie są Wasze ulubione zapachy na co dzień? Jesli chodzi o mnie to uwielbiam Dior pure...

do góry