Widok

Pieluszki bambusowe/muślinowe

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Za "moich czasów" ;) Czyli jakieś 7 lat temu, kiedy miałam pierwsze dziecko, najbardziej popularne były pieluszki tetrowe i flanelowe. Teraz widzę, że jest bardzo dużo tych bambusowych i muślinowych. Kupiłam jedną małą bambusową na próbę i rzeczywiście w dotyku jest boska. Poczytałam też opinie, które lepsze czy muślinowe czy bambusowe i wychodzi na to, że obie są świetne.
Mam tylko jedną wątpliwość - ceny, które są bardzo rozbieżne. Na allegro są pieluszki 75x75 za 24 zł/sz i za 50 zł/szt...

Czy to tylko kwestia firmy czy jakości? Na wszystkich skład taki sam. Czy możecie polecić sprawdzone firmy, które produkują takie pieluszki?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Swietne sa:) ja zdecydowanie polecam:) jako mloda mama:) udalo nam sie jeszcze na promocji z escallante.pl kupic wiec w ogole bajka:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

A te muślinowe, to nie tetrowe o chwytliwszej nazwie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ceny czesciowo sa rozbiezne, bo niektorzy traktuja to jeszcze jako towar luksusowy i chca za niego taka cene. ALe coraz czesciej jest to traktowane jako standard. zobacz ceny przykladowo na escallante pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

czym wybielić zęby (23 odpowiedzi)

żeby jak najmniej bolało, piję dużo kawy;(

echo serca płodu-gdzie w Gdańsku? (30 odpowiedzi)

Czy orientujecie sie, gdzie poza Invictą, zrobię badanie echo serca płodu? Co prawda mam...

Przyjazne msze dla dzieci gdzie w gdańsku (2024)? (3 odpowiedzi)

Cześć, ktoś może polecić msze jak w temacie?

do góry