Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
POLECAM!!! wątek zamknięty Super pierogi, dawno takich nie jadłem :))) polecam wszystkim!!!
~Darek
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 14 września 2013

Polecam:) wątek zamknięty Bardzo smaczne pierogi! Pierogarnia ma bardziej charakter baru niż...
~zabol
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 6 września 2013

A myślałam, że najlepsze pierogi robi moja mama... wątek zamknięty tak dobrych pierogów nie jadłam nigdy i w tak różnej postaci. Pierogarnia w...
~Gośa
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 31 sierpnia 2013

Sharky - opinia wątek zamknięty Witam! Bardzo przyjemny lokal, miałem tam okazję zawitać pierwszy raz ze...
~Sharky
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 11 lipca 2013

Polecam!!! wątek zamknięty Smaczne pierogi, ceny bardzo konkurencyjne, miła obsluga...napewno tam wróce:)
~Asia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 1 lipca 2013

Niereformowalna kelnerka wątek zamknięty Byłam w tej restauracji wiele razy, bardzo mi smakowało jedzenie i znowu...
~Pati
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 28 maja 2013

Nigdy więcej wątek zamknięty Szkoda mówić obsługa zakręcona.Pierogi mrożone i zostały podane letnie.
~Rafal
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 2 czerwca 2013

Pierożek? wątek zamknięty Udało się w końcu wpaść do Pierożka. Nadzieje były duże i zostały, niestety,...
~Kamilalalala
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 29 maja 2013

REWELACJA! wątek zamknięty Dawno nie jadłam tak dobrych pierogów! Pieczone z kaszą gryczaną i zapiekane...
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 21 maja 2013

Nie jest źle. wątek zamknięty Według mnie pierogi trochę gumowe, zamówione miałam zapiekane z mięsem. Mogły...
~Kamila
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 16 maja 2013

Powiew świeżości wątek zamknięty Fajnie, że takie knajpy powstaja. Designerski wystrój i bardzo dobre pierogi...
~nojis
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 11 maja 2013

PYSZNIE wątek zamknięty Przepyszne pierogi pieczone z meksykańskim nadzieniem. Od dziś polecam...
~suria
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 5 maja 2013

jeszcze długa droga wątek zamknięty Jak przeczytałam o powstającej w Gdyni pierogarni naprawdę się ucieszyłam!...
~gość
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 1 maja 2013

pierog wątek zamknięty mnie smakuja pierogi , mloda kelnerka jest mila ale ta starsza to lepiej...
~norbert
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 27 kwietnia 2013

piękne miejsce ! wątek zamknięty Cudowne miejsce! wygląd nieziemski, jedzenie pycha i nietypowe (pierogi...
~Gosia
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 12 kwietnia 2013

Personel musi nauczyc sie obslugi klientow wątek zamknięty Zamowilem dania a milosniczka Milosza ,ktora przyjmowala zamowienie pomylia...
~Niezadowolony
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 6 kwietnia 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry