Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Dominik - opinia Duży wybór, smacznie i przyzwoite ceny, sympatyczna obsługa, Pierogi...
~Dominik
-

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 12 maja 2023

Dominik - opinia Duży wybór, smacznie i przyzwoite ceny, sympatyczna obsługa, Pierogi...
~Dominik
-

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 12 maja 2023

Dominik - opinia Duży wybór, smacznie i przyzwoite ceny, sympatyczna obsługa, Pierogi...
~Dominik
-

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 12 maja 2023

Maria - opinia Przepyszne pierogi, najlepsze w Trójmieście zwłaszcza te z mięsem w sosie...
~Maria
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 11 stycznia 2023

Radek - opinia Byłem z osobą towarzyszącą. Zamówiliśmy dwie porcje. Pierwsza z mięsem...
~Radek
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 11 stycznia 2023

Maria - opinia wątek zamknięty Pyszne pierogi, polecam szczególnie z mięsem w sosie serowo-brokułowym....
~Maria
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 26 sierpnia 2021

Mm - opinia wątek zamknięty Pozytywnie, smacznie w przystepnej cenie :)
~Mm
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 18 października 2020

mactus - opinia wątek zamknięty My rodzinnie jak mamy ochotę na pierogi to właśnie wybieramy Pierożka i nigdy...
~mactus
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 7 czerwca 2020

PaniSzermanowa - opinia wątek zamknięty Bardzo lubię tam przychodzić, miejsce przyjemne do siedzenia, ładne, kacik...
~PaniSzermanowa
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 5 czerwca 2020

Dobre wątek zamknięty Pierogi z mięsem bardzo dobre, jedliśmy też schabowego i frytki,które były...
~Aśka
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 20 kwietnia 2018

To jest pyszne. wątek zamknięty Farsz w pierogach jest znakomity, bardzo dobrze przyprawiony. Byłem już...
~Pawel
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 21 października 2017

Jesteśmy zadowoleni wątek zamknięty Byliśmy w Pierożku wczoraj.Obsługa szybka,pierogi bardzo dobre ,nie sklejane...
~teresa
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 7 sierpnia 2017

Pierożek bez pierogów wątek zamknięty niestety nie zjemy tam dobrego wspaniałego pieroga, ani dziś ani jutro ani...
~klient
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 24 października 2016

Niesmaczne, niemiła managerka, mrożone w okresie sezonowym wątek zamknięty Byłam z mężem w tejże restauracji w sobotę. Zamówiłam dla siebie z mięsem...
~Aneta
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 12 września 2016

Równia Pochyła..Gorzej nie jadłem wątek zamknięty Słabo i jeszcze słabiej. Pierogi z warzywami są napchane beznadziejnym bez...
~Zbigniew
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 25 czerwca 2016

Kasjer tragedia! wątek zamknięty Pracowałam kilka lat w gastronomi i nigdy nie widziałam tak flegmatycznej...
~dziewczyna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 19 czerwca 2016

Nie polecam!! wątek zamknięty Sytuacja z dnia dzisiejszego. Zamówiłyśmy z mamą pierogi ze szpinakiem. Jedne...
~siren55
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 7 maja 2016

Z pewnością nie wrócimy wątek zamknięty Wspólnie z żoną udaliśmy się dziś do przedmiotowej restauracji i przyznam...
~Kamil
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 3 maja 2016

Pierwsza klasa "pierożka" - super restauracja wątek zamknięty Przemiła obsług która dobrze reaguje na odwiedzających z dziećmi co jest dla...
~Alex
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 28 kwietnia 2016

"Jada" na opinii wątek zamknięty Ostatnio byłam kilkakrotnie , ale nie jest to samo co było ponad rok temu......
~Tiki
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 16 kwietnia 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry