Widok

Pierwsza wizyta (i na razie ostatnia)

Moja wizyta w CityGym w Rumi odbyła się ramach darmowej wejściówki (do wydrukowania ze strony internetowej). Jeden z dni w tygodniu (nie weekend), godziny okołopołudniowe, a na siłowni, oprócz mnie) 1 klient (przepraszam, po ok. 30 min. okazało się, że to pracownik/trener CityGym - czyli PUSTO).
Po odebraniu wejściówki zostałem zaprowadzony do szatni; wskazano mi także prysznice. Po przebraniu czekałem tylko chwilę na zainteresowanie obsługi (troje ludzi!) moją osobą. Pokazano mi jak obsługiwać bieżnię i rower stacjonarny (chciałem skorzystać).
So far so good:) Po tych początkowych uprzejmościach nikt nie znalazł dla mnie czasu: nie zapytano mnie o cel wizyty (może rzeźbienie sylwetki, a może "tylko" spalenie tłuszczu?), nie było próby pokazania mi, jak mógłbym osiągnąć oczekiwany efekt (skądinąd zrozumiałe, skoro nie pojawiło się pytanie: po co ja tu właściwie jestem?). Wiem, że za zindywidualizowaną obsługę (trener personalny) trzeba uiścić osobą opłatę, ale skoro nie ma innych klientów (a jest kilkoro pracowników...) i siłownia niedawno otworzyła swoje wrota to oczekiwałbym trochę innego podejścia.
Nie kruszyłbym kopii o obsługę gdyby w klubie było w tym czasie wielu klientów:
Moja ocena
obsługa: 2
 
oferta: 5
 
wyposażenie: 5
 
klimat i wystrój: 4
 
przystępność cen: 4
 
ocena ogólna: 3
 
3.8

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziękujemy za wystawioną opinię i chcielibyśmy zaprosić Pana na darmowe konsultacje trenerskie na których wyznaczymy indywidulane cele treningowe. W sprawie umówienia się indywidualnie proszę pisać na adres cezary.mrozowicz@citygym.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ty poszedłeś do burdelu czy na siłownie. Mieli się spuszczać nad tobą.Może spalanie tłuszczu może kawa .Śmieszny typ.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry