CityGYM

Siłownie i fitness kluby

Rumia, Starowiejska 9

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
ANGELA wątek zamknięty Świetny klub jak dla mnie najlepszy.....
~Anga
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 4 marca 2018

Polecam wątek zamknięty Dobrze wyposażone sale ćwiczeń, nowy sprzęt. Czyste szatnie. Instruktorki...
~karola
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 5 maja 2017

Najlepiej wątek zamknięty Wedlug mnie jest to najlepszy klub! Dobrze wyposazony, panie w recepcji mile,...
~Patki
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 14 listopada 2016

ocena lady fit wątek zamknięty Uczęszczam do tego klubu od 5 lat. Miał on swój klimat. teraz nastąpiły...
~Kasia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 8 lipca 2016

SPINNING wątek zamknięty Cały lokal oceniam bardzo dobrze. Jest klimat, nie ma tłumów jak na dworcu....
~Orzeł
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 3 lutego 2016

Pierwsza wizyta (i na razie ostatnia) wątek zamknięty Moja wizyta w CityGym w Rumi odbyła się ramach darmowej wejściówki (do...
~Rifek84
2

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 23 stycznia 2015

CityGYM wątek zamknięty Bardzo polecam, bardzo miła atmosfera, wszyscy przyjaźnie nastawieni, klimat...
~Wiktor
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 29 stycznia 2015

Siłownia wątek zamknięty Uczęszczam do tej siłowni od samego początku gdy tylko się otworzyła. Obsługa...
~Łukasz Trzebiatowski
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 28 stycznia 2015

Bardzo fajne miejsce;) wątek zamknięty Trenuje tam od dwóch miesięcy i jestem naprawdę zadowolona. Na siłowni sprzęt...
~Aleksandra B.
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 27 stycznia 2015

Mega! wątek zamknięty Tej siłowni nie da opisać się jednym słowem. Bardzo fajny klimat, świetna...
~Marcin Trendel
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 24 stycznia 2015

ANNA - opinia wątek zamknięty Jestem klientka tego klubu od początku jego otwarcia. Bardzo fajne miejsce i...
~ANNA
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 15 stycznia 2015

Michał Podwysocki - opinia wątek zamknięty Polecam tą siłownię, fajny sprzęt ,dobra muzyka w tle . Dziś był mój pierwszy...
~Michał Podwysocki
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 14 stycznia 2015

Polecam gorąco wątek zamknięty Rewelacyjna obsługa, świetny klimat, odnośnie sprzętu - nie jestem bardzo...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 14 stycznia 2015

Idealne miejsce dla kobiet wątek zamknięty Zajecia fitness proawdzone są przez profesjonalną kadre. Trenerzy zwracaja...
~Marta:)
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 14 stycznia 2015

Polecam! wątek zamknięty Świetny klimat, bardzo przyjazna obsługa, trenerzy szybko reagują na błędy w...
~facer
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 14 stycznia 2015

Polecam! wątek zamknięty Zaczęłam swoją przygodę ogólnie ze sportem w Lady Fitness Rumia i wręcz się...
~truskaffka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 14 stycznia 2015

Motywacja! wątek zamknięty Przyjemna, kameralna siłownia w samym centrum Rumii, posiadajaca...
~Agnieszka T
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 14 stycznia 2015

CITY GYM wątek zamknięty Polecam wszystkim CITY GYM! Miła obsługa, świetne wyposażenie oraz korzystna...
~Mikus Psikus
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 14 stycznia 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry