Miałem przyjemność odwiedzić Sklep przy ulicy Powstania Styczniowego. Należą się zasłużone pochwały w zakresie zaopatrzenia sklepu. Asortyment na skutek dużej możliwości wyboru robi naprawde dobre wrażenie co w połączeniu z racjonalnymi cenami stwarza omylne wrażenie doskonałego sklepu rowerowego. Obsługa sklepu również wygląda na profesjonalną w zakresie ukrytych możliwości doractwa co do posiadanego asortymentu. Na skutek ogromnej ilości pracy, jaką ma do zrobienia każdy z pracowników przy komputerze w połączeniu ze strasznie niewygodnymi krzesełami, które pracownicy muszą wkółko przestawiać by móc wygodnie siedzieć, nie byli oni w stanie mnie obsłuzyć w jakikolwiek sposób. Byli tak bardzo pochłonięci sporządzaniem raportów na komputerze i prowadzeniem luźnych rozmów pomiędzy sobą że nie uznali za stosowne by się ze mną przywitać. Po 10 minutach oglądania rowerów i akcesorii które mnie interesowały, wybrałem to co mnie interesuje. Zamówię to wszystko za pośrednictwem konkurencji przedewszystkim dlatego, że nie mam serca zabierać pracownikom choćby minuty czasu by pomogli mi dokonać ostatecznego wyboru i dokonać ze mną transakcję kupna towaru.