Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Serwis wątek zamknięty Bylem dzisiaj pierwszy raz, tylko na wyregulowanie przerzutek, Panowie bardzo...
~Michał
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 1 czerwca 2018

Zadowolony wątek zamknięty Byłem zmienić kasetę w kole. Niby nic wielkiego ale na takich rzeczach łatwo...
~Tomasz
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 14 kwietnia 2018

Polecam : Super fachowy serwis wątek zamknięty Fachowy serwis który mozna szczerze polecić. Naprawa roweru była bardzo...
~Julia Verner
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 13 października 2017

Fachowa obsługa wątek zamknięty Dziwią mnie negatywne oceny dotyczące właśnie obsługi. Trudno mi ocenić...
~niedzielna rowerzystka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 27 lipca 2016

Niezbyt dobre wrażenia z serwisu rowerowego wątek zamknięty Nie oceniam sklepu rowerowego, ale serwis pozostawia wiele do życzenia - Pan...
~Mateusz
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 1 października 2013

A ja zawsze byłem zadowolony wątek zamknięty Byłem kilkakrotnie klientem serwisu rowerowego Sportland. Zawsze wychodziłem...
~cezai
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 8 lutego 2015

Kontakt z klientem wątek zamknięty Z racji iż to jedyny przedstawiciel Gazelle w Trójmieście rok temu chciałem u...
~maciekr
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 28 listopada 2014

Pierwsze i ostatnie odwiedziny wątek zamknięty Miałem przyjemność odwiedzić Sklep przy ulicy Powstania Styczniowego. Należą...
~Konstantin
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 27 sierpnia 2014

CHAOTYCZNI wątek zamknięty Nie słowni, chaotyczni, bałaganiarze, ZERO komunikacji miedzy pracownikami i...
~yvs11
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 12 maja 2013

Polecam wątek zamknięty Od kilku miesięcy kilkukrotnie odwiedzałam sklep- zarówno sklep turystyczny...
~Klientka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 30 lipca 2013

Po prostu profesjonalizm wątek zamknięty Jestem klientem sklepu od wielu lat. Zawsze wyśmienita merytorycznie obsługa,...
~Piotr
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 14 stycznia 2013

Bardzo dobry sklep wątek zamknięty Jestem klientką Sprtland'u zarówno zimą jak i latem. Mają bardzo bogaty...
~Agata
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 11 listopada 2012

nie polecam wątek zamknięty Obsługa niemiła, rower po nietanim serwisie nadal ma niedokręcone śruby, na...
~klientka
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 7 maja 2012

narty wątek zamknięty OD WIELU LAT JESTEM KLIJENTKĄ ZRÓWNO SKLEPU JAK I SERWISU I JESTEM BARDZO...
~JAGNA
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 26 października 2011

Dorota-opinia wątek zamknięty Jestem wieloletnią klientką tego serwisu i nigdy nie spotkałam się z niemiłym...
~Dorota
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 23 października 2011

żenada wątek zamknięty Kupiłem w tym sklepie 2 rowery-ok 2 lata temu,całkiem niezłe chociaż teraz...
~Stach
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 26 sierpnia 2011

Piotr S. - opinia wątek zamknięty Jestem ogólnie zniesmaczony tym jak zostałem potraktowany przez obsługę tego...
~Piotr S.
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 19 sierpnia 2011

serdecznie polecam wątek zamknięty W sklepie znalazłem wysoko wykfalifikowanych pracowników oraz dobry sprzęt w...
~robert
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 29 grudnia 2010

kiedyś spoko, obecnie średnio wątek zamknięty Obsługa dość powolna i średnio miła, sprawiają wrażenie, jakby byli tam za...
~ZF
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 5 kwietnia 2011

Serwis nart - POLECAM ! wątek zamknięty Witam, Polecam Serwis nart! Facet widać lubi co robi a narty to jego...
~Błażej
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 24 lutego 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
33

postów

29

wątków

do góry