Widok

Pierwsze wrażenie bardzo złe

Odwiedziłam liceum IX jako przedstawiciel organizacji studenckiej. Przez panią z sekretariatu zostałam potraktowana bardzo źle. Sekretarka nie chciała nawet wysłuchać tego co mam do powiedzenia, dając przy tym wyraz swojej irytacji. Sprawiała wrażenie, że jej praca byłaby o wiele lepsza gdyby nie musiała wykonywać swoich obowiązków (gratulacje).
Ze wszystkich szkół, które wówczas odwiedziłam (a były to wszystkie szkoły ponadgimnazjalne) tam zostałam potraktowana najgorzej.
Postawa sekretarki woła o pomstę do nieba.
Szkoła powinna się zastanowić, czy dalej chce zatrudniać osobę, która stara się usilnie zniechęcić wszystkich wokół do jakichkolwiek prób nawiązania z nią kontaktu/załatwienia sprawy.
Moja ocena
poziom nauczania: -
 
wyposażenie: -
 
zajęcia dodatkowe: -
 
bezpieczeństwo: -
 
ocena ogólna: 1
 
1.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4
Czy pani uczęszczała do tej szkoły? Wypowiada się tylko na temat jednej osoby i zniechęca wszystkich do wyboru tej szkoły.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
To racja, sekretarka to okropna baba. Nie mam pojęcia czemu zatrudniają w szkołach takie osoby...bez taktu i bez kultury. Żenada! Nie polecam ani szkoły ani jej grona pedagogicznego o ile mozna tak to nazwać
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
POPIERAM!!!!!!!!!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ma Pani rację. Przy donoszeniu dokumentów rekrutacyjnych też zostałam podobnie potraktowana ("per noga")
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
Zanosiłam niedawno papiery do ix lo i pani w sekretariacie była bardzo miła! o.O
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Co do sekretarki zgadzam się, OKROPNA BABA!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry