Widok

Pierwszy raz w górach

Jedziemy pierwszy raz z mamą w góry- dokładnie do Poronina chcemy jechać.
Wyjazd ma być w czerwcu w drugiej połowie.
Proszę o pomoc- co trzebaby zabrać do ubrania na taki wyjazd?
Czytam w internecie sprzeczne opinie na ten temat. Niektórzy twierdzą, że zwykłe adidasy wystarcza bo już jest ciepło, inni, że konieczne są trapery.
Jedynie co wiem na pewno to to, że musimy zabrać kurtki przeciwdeszczowe.
Chcemy głównie zwiedzać chociaż chciałybyśmy także wyruszyć na szlak tyle, że kompletnie się nie znamy.
Jakie szlaki w Poroninie i Zakopanem polecacie dla osób początkujących?
Nie mamy auta będziemy się poruszać pieszo lub transportem publicznym.
Poza tym co ciekawego można tam zobaczyć i jakie termy polecacie dla niskich osób?
Jesteśmy bardzo niskie, mama nie bardzo umie pływać także głębokie na 1.1-1,3m baseny to nie dla nas.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Rusinowa Polana, doliny Kościeliska, Chocholowska, Strążyska, Morskie Oko, Kalatówki.Wygodne buty typu trekking to podstawa, cieple ciuchy i dobra kurtka też, bo pogoda w górach potrafi się zmieniać co parę godzin.

Czy kupiłyście sobie również dobrej klasy obuwie? Moim zdaniem w górach będzie podstawą:
https://eko-sanok.pl/jak-wybrac-buty-trekkingowe-damskie/

Zerknij sobie na stronę. Opisane jest jak wybrać odpowiednie buty trekkingowe damskie w góry.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Podróże

gdzie na wakacje samotna matka + dziecko (219 odpowiedzi)

Witam, zazwyczaj oferty dotyczą rodziny minimum 2+1, wtedy dziecko do 3 lat jest gratis. Jeśli...

Wyprawa w Tatry (5 odpowiedzi)

Nigdy nie miałam okazji być w Tatrach, w ostatnim czasie uznałam, że jednak trzeba to zmienić...

Wakacje z dziećmi (111 odpowiedzi)

nie mamy pomysłu na tegoroczne wakacje z dziećmi 5,5 lat i 3 lata byliśmy w zakopanym i...

do góry