Widok

Piłka Ręczna Rekreacyjnie

Witam, powtórzę pytanie z poprzednich wątków. Gdzie w trójmnieście można aktualnie pograć amatorsko/rekreacyjnie w piłkę ręczną? Chciałbym razem z kolegą podłączyć się do jakiejś bardziej lub mniej doświadczonej grupy.

Proszę o odpowiedź tutaj bądź na maila - pawel_zielecki@wp.pl

Pozdrawiam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Chętnie się przyłącze ale z tego co widze w trojmiescie jak i w calej polsce pilka reczna jest malo popularna tylko dlaczego;/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
odpowiedz jest prosta. W tej grze trzeba używać rąk, a polaki jak wiadomo mają dwie lewe. Jedyne co potrafią to kopać... innych :D
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Cześć,
ja też bym chętnie pograł w szczypiorniaka. Może jakby znalazło się trochę chętnych to jakąś salę można by ogarnąć?
Odezwij się: lukasz.babski001@gmail.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
I jak cos wynikło z waszych rozmów o tej piłce ręcznej bo ja jestem chetny do amatorskiego pogrania:) Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nic nie wynikło tak jak sie spodziewałem....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A zebrała się jakaś lista osób chętnych do gry?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w tym wątku jest chyba 5 osób chętnych do gry
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Paweł + kolega
Łukasz
Piotrek,
no i ja również Piotrek
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
kurcze szkoda ze tak mało bo aby wynajać sale by sie przydało wiecej osób bo koszty sa dość spore z tego co sie orientuje..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Też bym pograł czekam na sygnał jak się domyślam wszyscy gdzieś już grali minimum to jakieś 20 osób na dwa zespoły w tym dwóch bramkarzy bo to nie kopana że może byle kto bronić wtedy gra traci sens każdy rzut to bramka. Za moich czasów to samych juniorów w Gdańsku był cztery zespoły MKS Gdańsk MKS Gdynia GKS Wybrzeże Spójnia Gdańsk a przed naszymi treningami grali zawsze byli zawodnicy tak rekreacyjnie jak chcą grać wszyscy deklarujący się.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zbieramy 20 osób i bedziemy mogli zagrac mecze rekreacyjne przed treningiem jednej z druzyn pilki recznej?? dobrze rozumiem??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak byscie potrzebowali jednego zawodnika,jestem chętny
Alchem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Chętnie zagram w piłkę ręczną.Jest już coś zorganizowane?

newmatizzz@gmail.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja nie wiem co oznacza dla Ciebie rekreacyjnie. Ręczna to nie noga, ze pobiegasz, kopniesz piłkę albo i nie. To sport bardzo ogólnortozwojowy i wymaga w miarę regularnych treningów, albo chociaż jakotakiej koordynacji ruchowej. Sokół trenuje na Orunii trzeba tam pójśc i zapytać zwyczajnie. Treningi były też na hali PG w godzinach popłudniowych - chociaż głównie na studentów PG, może obcych też zechcą :) To dla staruchów, młodsi mają treningi na Chełmie w gimnazjum, Wybrzeże prowadzi jakąś sekcję - to nie sa codzienne treningi. Jak ktoś chce to znajdzie miejsce ;)

AAAA miałam okazję poznac naszego olmpijczyka Wachowicza - mówił, że najczęściej grał sam. Walił piłką w sztachety tak długo, aż się połamały ;) Cwiczył siłe, rzuty i nadgarstek ... i sprawiało mu tu przyjemność
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeśli macie ochotę pograć, a nie macie lokalizacji, to my chętnie sie podzielimy. Gramy na sali, która jest zarezerwowana w każdy poniedziałek od 19 ;)

kontakt: borkowski.pawel84@gmail.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeżeli zaproszenie aktualne to podaj adres hali bo nie mogę maila wysłać:\ pozdrawiam Piotr
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hey,
wysłałam Tobie maila :)
pozdrawiam,
Martyna
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja tez bym chetnie pograł na hali z wami . moje 37 lat mam nadzieje ze to przezyje. przemas.masaz@o2.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czesc czy obecnie jakis team kobiecy gra amatorsko w PR ? Rejon od Gdyni po Wejherowo, wiek 30+ ? Chetnie sie przylacze. Pozdr. Kasia
Prosze o info na adres:
katarzyna.jezykowska@gmail.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witajcie,
Też poszukuje osób, najlepiej płci żeńskiej do gry amatorskiej.
Udało mi się nawet znaleźć sale w Gdynii, ale z 45 osób, które wyraziły chęć na fb przyszło 6.... mimo, że pierwsze zajęcia były darmowe.
Jeżeli posiadacie informacje o miejscu gdzie można pograć amatorsko, proszę o info na forum.
Pozdrawiam,
Ania
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej. I jak, znalazłaś coś? Też jestem z Gdyni i też bym pograła a zupełnie nie mam z kim. Szkoda, że wcześniej nie zaczęłam szukać bo bym przyszła na to spotkanie :(

kontakt do mnie: szataga@gmail.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
I jak już ustaliliście gdzie będziecie grać?
Ja grałam w ręczną dość długo i przestałam, dlatego z chęcią bym się przyłączyła :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry