Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Amatorska piłka ręczna Cześć. Mam 21 lat i od małego trenowałem piłkę ręczną. Grałem w zespole Wisły...
~dawids
2

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 7 sierpnia 2016

Bilet - pytanie Witam. mam sprawe jak kupilem dwa bilety na final mistrzostw europy w pilce...
~JA
1

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 21 czerwca 2015

Piłka ręczna - gdzie można pograc w Trójmieście ? Witam czy ktoś się orientuje gdzie można pograc rekreacyjnie w szczypiorniaka...
~paparazzi
37

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 21 stycznia 2010

jakie gimnazjum 1 klasa prowadzi zajęcia z piłki ręcznej rocznik 2003- Gdynia/Sopot Witam, szukam dla córki gimnazjum, w którym jest klasa sportowa nastawiona na...
~Kasia
0

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 15 lipca 2016

Piłka ręczna - młodzież Witam, Szukam chętnych dziewczyn, które chciałyby razem ze mną zacząć...
~Monika
0

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 31 stycznia 2016

Szukam koleżanki z dzielnicy :) Czesc :) szukam kolezanki na wspolne spacerki (moja niunia ma 3 latka),...
~Kasia
0

dodano: 27 stycznia 2016

Szukam męskiej drużyny do gry w kosza lub piłkę ręczną Gdynia/Sopot Witam, szukam jakiejś drużyny, chętnej do przyjęcia jednego zawodnika. Gdyby...
~Kiszney
0

dodano: 20 grudnia 2015

piłka ręczna Gdańsk amatorsko Witam, może ma ktoś informacje o drużynie piłki ręcznej z chęcią się dołączę...
~Martyna
23

dodano: 10 lipca 2014

Piłka Ręczna Rekreacyjnie Witam, powtórzę pytanie z poprzednich wątków. Gdzie w trójmnieście można...
~Paweł
22

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 19 stycznia 2014

Buty halowe - szukam sprawdzonych marek butów hej, szukam sprawdzonych butów halowych. Mam na oku parę modeli znanych...
melmac
0

dodano: 6 lutego 2015

Piłka ręczna Siemka;-) Ma ktoś jakieś wolne miejsca na piłkę ręczną w Gd? Chodziłoby mi...
~kamil
0

dodano: 27 stycznia 2015

Piłka ręczna Witam Ja też jestem chętna, grałam 10lat w Gdyni. Mam 30lat i jeszcze jakąś...
~Monika
0

dodano: 7 stycznia 2015

Nabór do klasy sportowej -piłka ręczna -Karwiny Klasa sportowa Szkoła Podstawowa Nr 42 w Gdyni prowadzi nabór do klasy...
~evita
3

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 2 czerwca 2004

też bym pograła Grałam 7 lat ale dawno temu, mam 30 lat i tez bym z chęcią pograła. jestem z...
~Ania
0

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 3 października 2013

piłka reczna treningi witam pytanie czy w chwaszczynie odbywaja sie jakies treninngi z piłki...
~koks
0

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 18 marca 2013

piłka reczna treningi witam pytanie czy w chwaszczynie odbywaja sie jakies treninngi z piłki...
~koks
0

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 17 marca 2013

piłka reczna treningi witam jestem zainteresowanym z kolegami pogranie , potrenowaniem piłki...
~szczypiornista
0

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 30 stycznia 2013

tez szukam Witam mam 22 lata grałem w piłkę ręczną przez 5 lat, ostatnie dwa lata miałem...
~Mateusz
0

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 22 stycznia 2013

gdzie w 3 miesicie graja Mastersi/+40 ? Gdzie w 3 mieście graja Mastersi tak +40 , ktos wie może?
~GKS
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 16 stycznia 2012

Awans Vive Kielce Co myślcie o meczu VIVY z Metalurgiem Skopje. Moim zdanie wygrali na farcie,...
~grucha1302
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 28 listopada 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
126

25

wątków

do góry