chce ktoś pograć ze mną w piłke nożną na asfalcie na szkole nr 20 na ul. Jaśkowa Dolina?? Jak tak to pisz i sie umowimy, mam 21 lat. Mozemy sie taz ustawicz na jakiś meczyk 5 na 5 :)
00
~Jaro
(19 lat temu) 30 maja 2007 o 23:31
w sobote juz mam meczyka umówionego ale w sopocie, wiec jak co to zmowimy się na inny dzień. Tez zbiore 5 ludzi i pogramy. moje gg: 5811712.