Widok

Pilne!!! Stomatolog i narkoza!!!

Witam wszystkich. Z góry informuję wszystkich, że to nie żart i niech nikt nie próbuje mnie przekonać, że są bezbolesne metody itp itd. Mam ze 3 czy 4 zeby do naprawy w tym 1 będzie do wyrwania. Interesuje mnie czy wiecie gdzie można by wykonać leczenie pod narkozą. Proszę o wyrozumiałość i konkretne odpowiedzi. Interesuje mnie całe trójmiasto. Pozdrawiam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wydaje mi się że NFZ nie refunduje takich zabiegów, jedynie osoby, dzieci z orzeczeniem o niepełnosprawności.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Chyba że chcesz iść prywatnie ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
www.frankowski. pl , ja tam chodze na rwania, panowie zajmuja sie implantami od lat i rwa szybko i bezbolesnie, opcje narkozy tez maja. Ale wierz mi ze tam dostalabys takie znieczulenie ze mogliby cie pokroic na kawalki i nic bys nie poczula.

polecam, przetestowane przez mnie, znajomych i rodzine. Kolejna mila sprawa, nie kasuja za kazdy drobiazg, cene najlepiej omowic przed a i tak pewnie zaplacisz troche mniej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w cenniku maja znieczulenie z anestezjologiem za 2000 zl, to i tak jest dosc tanio mi sie wytdaje bo slyszalam i o kwotach 4-6 tys.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziendobry ja szykam dla nazeczonego wiec mysle ze mi pan pomogl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
i**otko. Przeczytaj jeszcze raz opis kolegi czy koleżanki która się o coś pyta????
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja 1,5 roku temu miałam robiony taki zabieg w Gdyni w Clinica Medica, u dr Beata Sztuba (albo Szuba - nie pamiętam dokładnie). Zapłaciłam 2.400 ale za narkozę łącznie z "robota". Było jedno usunięcie z dłutowaniem, dwa leczenia kanałowe i coś tam jeszcze. Wcześniej konieczne jest przeprowadzenie badania krwi i i zrobienie RTG wszystkich zębów. Polecam dla osób które maja obawy, ale teraz znalazłam inną dentystkę do której chodzę już bez narkozy i na prawdę nie jest to takie straszne jak mi się wydawało. Jeśli dasz się namówić to chetnie podam namiary.. ;) Powodzenia!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Witam

Czy będę mogła dostać namiary na tego dobrego stomatologa.Z góry dziękuję
Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
2400 za taki zabieg, to ja juz bym nie wziela, ja tyle place normalnie za robote 2 kanalow w klinice dental-art i wiem przynajmniej ze zrobione porzadnie...

dwa albo pani daje narkoze bez anestezjologa (niedopuszczalne) albo leczy zeby za free - efektu mozna sie domyslic.

milo ze tanio, ale czy warto?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ponawiam temacik.. ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kuemi80, bardzo polecam Ci Spółdzielnię Lekarską na Grunwaldzkiej we Wrzeszczu a konkretnie Pana Doktora Roberta Jaromowskiego - dla mnie to najlepszy stomatolog w Trójmieście. Istnieje możliwość zabiegów w narkozie, jednak polecam również znieczulenie miejscowe. Wybór należy do Ciebie :) Pozdrawiam i życzę udanego leczenia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Znieczulenie ogólne to nie żarty - zawsze jest jakieś ryzyko komplikacji. Powinno się je stosować tylko w naprawdę uzasadnionych przypadkach, a nie tak ot. Zwłaszcza, że to tylko zęby, a przy normalnym znieczuleniu miejscowym odczucia są mniejsze niż przy regulacji brwi.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
Jest znieczulenie na polowe luku i wtedy mozna zrobic wiecej zebow, ale ile nie wiem bo ja mialam max 2 (w tej samej polowie luku). Zalezy tez jak dlugo bedzie dzialalo znieczulenie ;)
Robilam takie rzeczy w CEOC w Sopocie i polecam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A i nie placilam takich cen! Jak za zwykle wypelnienia ze znieczuleniem. RTG jest na miejscu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Narkoza? Mi jak dentystka dała zwykłe znieczulenie (zastrzyk w dziąsło) to nic nie czułam przez 4 godziny, a wierciła i wierciła.
>>>>> RZUCAM PALENIE >>>>> UCZĘ SIĘ FOTOGRAFII >>>>> WYCHODZĘ ZA MĄŻ >>>>>

image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
no to ja bardzo zazdroszcze Pani bo ja jestem po rwaniu 7 zęba i jeszcze ból czuje ketonal co 6 godzin muszę brać bo w nocy nie da się spać porażka z tymi znieczuleniami na żywca praktycznie wyrywają dlatego własnie mam problemy z chodzeniem do dentysty bo znieczulenia nie działają i nikt mi nie wierzy ze mnie boli
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

narkoza to ponoć życie skraca.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Miałem także w Clinica Medica i polecam. Anestezjolog + pielęgniarka + stomatolog + asystent stomatologa cały czas w trakcie zabiegu. Robota zrobiona porządnie. Cena bardzo atrakcyjna.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
A jaka cena
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
polecam ci klinikę Dentis - jednak mieści się ona w warszawie, ja jechałam do niej ponad 200km ale powiem ze warto.. również leczyłam u nich się pod narkozą
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja bym bała sie tej narkozy ze sie nie obudze. za chiny ludowe!! wrr to lepiej znieczulenie miejscowe do przezycia
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zazdroszczę tym którym znieczulenia tak działają, mi rwali zęby praktycznie na zywca wmawiając mi że histeryzuje i to niemozliwe. Od tego czasu tak boje się dentysty że nic mnie bardziej nie stresuje. Zostal mi ostatni ząb do zrobienia, dlugo z nim zwlekam. Na pewno zdecyduje się na narkozę - moze jakies swieze opinie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja tez to przerabialem powinno sie zabronic takich metod. Nie place za bol. Minister zdrowia powinien sie zabrac za Partaczy w dziedzinie stomatologi !!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Informujemy, że istnieje możliwość leczenia zębów w znieczuleniu ogólnym w naszym gabinecie na ul. Mireckiego 11 w budynku Clinica Medica w Gdyni. Zabieg są kierowane zarówno do pacjentów z niepełnosprawnościami jak i szczególnie wrażliwych. Są to usługi pełnopłatne, więcej szczegółów pod numerem infolinii SKIM - 58 58 58 378. Zachęcamy do kontaktu.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

A ręce przed pacjentem myjecie??? Bo w wielu gabinetach nie. Robi się jednego a potem kolejnych.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Podbijam temat.
Straszna dentofobia. Podtlenek azotu nie wchodzi w gre
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zdrowie

Przedwczesny wytrysk (30 odpowiedzi)

Witam. Od zawsze miałem problem z przedwczesnym wytryskiem ale od jakiegoś czasu bardzo się to...

Przepuklina przełyku czy ktoś ma? (119 odpowiedzi)

Witam Jak w temacie. Poszukuje osób, które mają tę dolegliwość? Chciałam się podzielić...

Czy rozmiar członka ma znaczenie (16 odpowiedzi)

czy to jaką wielkość ma penis jest istotne ? czy byście zakończyły związek tylko dlatego, że...

do góry