Widok

Pimafucin ciąża

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
10 dni temu skończyłam brać globulki pimafucin ( 3 dni) . I wczoraj znów coś zaczyna się dziać ...Mam na zapas te globulki . Tylko pytanie ,czy można je znów zastosować po tak krótkiej przerwie ? Jestem w 18 tygodniu. Nie mogę się skontaktować że swoja panią dr...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja w ciąży brałam non stop. Jedna infekcja się skończyła, zaraz się zaczęła druga.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bo one nic nie dają. Polecam Flukonazole i probiotyki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Gyno-pevaryl gobulki u mnie działało od razu skończyło się po porodzie i do dziś mam spokoj.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

No to, jeśli tak jest to znaczy że w organizmie jest jakiś stan zapalny i organizm próbuje sobie z nim poradzić. I jeśli są w zapasie to może wart je brać do końca ale dodatkowo wdrożyć naturalna witamine C oraz pic probiotyki o wysokiej aktywności np. takie w formie płynnej. W ten sposób nie zaleczy się chwilowo tego stanu zapalnego ale dzięki tym prozdrowotnym bakteriom probiotycznym oraz naturalnej witaminie C, wyeliminuje ten stan.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Co zrobic gdy maz nie chce sie kochac? (301 odpowiedzi)

Tak jak w tytule. To jest moj-nasz problem. Moj maz w ogole nie potrzebuje seksu..u nas jest on...

Przyjazne msze dla dzieci gdzie w gdańsku (2024)? (3 odpowiedzi)

Cześć, ktoś może polecić msze jak w temacie?

Trampolina- jaki rozmiar wybrac? (15 odpowiedzi)

Hej, mamy w planie kupic trampoline,ale zupelnie nie wiemy jaki rozmiar kupic najlepiej,sa rozne...

do góry