Widok

Ping pong - gdzie można pograć?

Tenis Wrzeszcz Górny Temat dostępny też na forum:
Gdzie w Gdańsku, najlepiej okolice wrzeszcza można wynająć stół ping pongowy i sobie pograć?
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

Witam
Bardzo chętnie pogram, mozna pisać na meil: alek2305@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Olu chetnie pogram w tenisa stolowego moj tel. 574771407 miroslaw / dzien i czas obojetny /
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Galeria szperk
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Chętnie Zagram w tenisa w tym tygodniu
Kontakt: robi.gorski@icloud.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Chętnie pogram w Gdańsku w tym tygodniu
Kontakt : robi.gorski@icloud.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

To są czasy, że jest dużo stołów na dworze. Np. Żabianka koło Biedronki. Jak nie ma wiatru jest super.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Szukam chętnych do gry na Meissnera w Gdańsku - roivas@vp.pl

Pozdrawiam i do zobaczenia, mam nadzieję;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Gdyby ktoś jeszcze szukał, to na terenie boiska szkoły przy Batorego 26 są stoły do ping-ponga.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

W Domu Kultury Młyniec można wynająć sale ze stołem tenisowym i sobie pograć.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A przypadkiem w parku obok Wyspiańskiego nie ma jakiegoś wolnostojącego?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0