Widok

Ping pong - gdzie można pograć?

Tenis Wrzeszcz Górny Temat dostępny też na forum:
Gdzie w Gdańsku, najlepiej okolice wrzeszcza można wynająć stół ping pongowy i sobie pograć?
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

A przypadkiem w parku obok Wyspiańskiego nie ma jakiegoś wolnostojącego?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W Domu Kultury Młyniec można wynająć sale ze stołem tenisowym i sobie pograć.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Gdyby ktoś jeszcze szukał, to na terenie boiska szkoły przy Batorego 26 są stoły do ping-ponga.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Szukam chętnych do gry na Meissnera w Gdańsku - roivas@vp.pl

Pozdrawiam i do zobaczenia, mam nadzieję;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

To są czasy, że jest dużo stołów na dworze. Np. Żabianka koło Biedronki. Jak nie ma wiatru jest super.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Chętnie pogram w Gdańsku w tym tygodniu
Kontakt : robi.gorski@icloud.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Chętnie Zagram w tenisa w tym tygodniu
Kontakt: robi.gorski@icloud.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Galeria szperk
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Olu chetnie pogram w tenisa stolowego moj tel. 574771407 miroslaw / dzien i czas obojetny /
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Witam
Bardzo chętnie pogram, mozna pisać na meil: alek2305@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Masz czas grać ? Odpisz przynajmniej gram jak mam wolny czas w tenisa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Chętnie pogram w Gdańsku.
stefn007@o2.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ktos chetny pograc w gdyni ? Jak cos to pisac na fb https://fb.me/kornel.jaworski , milego dnia i usmiechu wszystkim ! :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Chciałbym pograć w tenisa stołowego dzisiaj i jutro gdzieś w Sopocie .gram na poziomie 2 ligi .jestem na wakacjach . Paweł
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Prosze o polaczenie+48692097780
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Na terenach szkolnych np. Sp.17
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wiem, że na Przymorzu gdzieś można wynająć stół i bardzo dużo ludzi tam przychodzi. Wydaje mi się, że to jest przy szkole zawodowej i technikum nr9
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja słyszałam, że gdzieś koło Żaka (na ul. Wojska Polskiego) są stoły Ping-Pongowe. Poza tym na niektórych dzielnicach są takie stoły, np. w Oliwie, przy lasach na Karpackiej i przy wejściu na pachołek.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Szukam chętnego/chętną osobę do cyklicznego grania w tenisa stołowego na Meissnera w Gdańsku.
tel. 732 828 067
mail: adam.augustyniakk@gmail.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

odezwij sie, ja pogram chetnie w gdyni 50I-III-363
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0