Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Sylwia - opinia Bardzo bardzo polecam! Ciężko o lepszego fizjoterapeutę.
~Sylwia
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 8 maja 2023

Rwa kulszowa wątek zamknięty Witam, chciałem serdecznie podziękować panu Piotrowi to król wśród...
~Wojtek
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 15 maja 2017

Kręgosłup i biodro wątek zamknięty Doświadczony z dużą wiedzą fizjoterapeuta. Najważniejsze jednak jest to, że...
~Alina
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 17 lipca 2018

bardzo polecam wątek zamknięty Mialem z p. Piotrem 3 sesje, pracuje on technikami fizjoterapeutycznymi i...
~Kamil Kaminski
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 6 lipca 2018

Pan Piotr zna ciało i wie jak pomóc wątek zamknięty Bardzo polecam usługi Pana Piotra pomógł mi już 2 raz . Szczerze polecam !!
~Alex
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 3 marca 2018

Świetny rehabilitant wątek zamknięty Pan Piotr jest bardzo dobrym i utalentowanym rehabilitantem. Dysponuje...
~Juli
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 31 stycznia 2017

Świetny profesjonalista! wątek zamknięty Fachowiec i profesjonalista z najwyższej półki. Pomógł mi i z rwą kulszową w...
~Mimi
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 28 lipca 2016

Bardzo polecam !!! wątek zamknięty Świetny fachowiec. Miałam ból w dolnej części kręgosłupa, po pierwszej...
~Pacjentka
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 18 lutego 2016

Odzyskałam rękę :) wątek zamknięty Miałam bardzo silny ból w lewej ręce i kilka innych dolegliwości ze strony...
~Emi
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 16 lipca 2015

Wielkie podziękowania dla Pana Piotra wątek zamknięty Witam, na początku czerwca złapał mnie ogromny ból w okolicy łopatki , taki...
~Ola od bolącej łopatki
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 25 czerwca 2015

Zdecydowanie polecam! wątek zamknięty Pan Piotr jest świetnym fachowcem. Przyszedłem do niego z uszkodzonym...
~Piotr
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 6 maja 2015

Polecam wątek zamknięty Bardzo dobry terapeuta. Trafiłem do niego z bólem biodra, który utrzymywał...
~M.
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 19 kwietnia 2015

przem - opinia wątek zamknięty Gorąco polecam! Świetny fizjoterapełta, juz po pierwszej wizycie odczułem...
~przem
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 16 lutego 2015

POLECAM wątek zamknięty Młody chłopak, ale wie co robi, pewny siebie, a i porozmawiać można o...
~Dawid
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 29 stycznia 2015

godny polecenia wątek zamknięty godny polecenia fizjoterapeuta, bardzo skuteczny i miły, już po pierwszej...
~M.
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 26 stycznia 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry