Widok

Piotr J. - NIE POLECAM I PRZESTRZEGAM!

Piotr C.-J.
Eurodent Przymorze oraz Eurodent Morena w Gdańsku.

Chciałabym przestrzec wszystkich przed wizytą u dentysty Piotra J. Niemal 2 miesiące temu miałam robioną u niego plombę między zębami (5-6) i do tej pory mnie boli. Nie mogę gryżć i mam dużą wrażliwość na zimno i ciepło. W międzyczasie byłam już u 3 dentystów, żeby uratowali moje zniszczone przez p. Piotra J. zęby. Jestem strasznie rozgoryczona. Pomimo tego, że dziura miała być tylko pomiędzy 5tką i 6tką, to miałam rozwierconą całą powierzchnię "trącą" 5tki. Dentysta mi o tym nie powiedział. Poszłam do innego dentysty, który stwierdził, że miałam jakiś "nawis" z plomby przy 6tce oraz nieszczelną plombę! Pomimo prób ratowania mojego zęba, nadal nic nie pomaga, a zaznaczę, że przy okazji robienia innych dziur przez innych dentystów ból trwał tylko godzin, więc to nie jest moja indywidualna wrażliwość...

P. Piotr J. jednym słowem zniszczył mi zęby, założył plomby, które były strasznie nierówne i do tego tak jak wcześniej pisałam nieszczelne! P. Piotrowi J. wg mnie brakuje kompetencji. Jestem rozgoryczona.

ABSOLUTNIE NIE IDŹCIE DO DENTYSTY PIOTR J. CHYBA, ŻE CHCECIE STRACIĆ
Moja ocena
Eurodent kategoria: Stomatolodzy
obsługa: -
 
jakość usług: 1
 
wyposażenie: -
 
czas oczekiwania: -
 
przystępność cen: -
 
ocena ogólna: -
 
1.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja rowniez korzystalam z uslug euro dent..musze przyznac,ze nie sama firma odpowiada za te wszystkie potkniecia ,tylko bezposrednio stomatolodzy..przed laty pewna pani stomatolog z ed na Suchaninie spartoczyla mi niemilosiernie gorne jedynki...szukalam niedawno dobrego dentysty kierujac sie opiniami klientow i znow trafilam do ed tylko do innej Pani Ewy Czarkowskiej..Wykonala mi wspanialy most i jeszcze kilka innych drobniejszych napraw i musze przyznac,ze byla swietnym fachowcem...byla ..poniewaz juz tam nie pracuje ,wiec polecono mi Piotra Jakszto....dziekuje Pani ,za ta opinie...dzis wycofalam sie z tej wizyty i jestem wdzieczna,kazdemu ktory przestrzega ale zacheca innych ,bo przynajmniej wyrzucimy mniej tych pieniedzy....dziekuje...
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3
a ja z czystym sumieniem polecam doktora Piotra. Leczę u niego zęby od dłuższego czasu i zawsze wszystko było zrobione jak najlepiej, bez bólu, z uśmiechem. Jeden z najlepszych lekarzy, jakich znam. Polecam jeszcze doktora Łukasza P.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 8

super dentysta

ja również polecam, swietny dentysta
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 8
do góry