Widok

Piotr - ocena

Stara Kuchnia & Maglownia Bar Temat dostępny też na forum:
Bardzo smacznie. Karta dań nie jest długa, ale nigdy sie nie zawiodłem. Wszyscy przyprowadzeni goście także są zadowoleni. Obsługa czyli w ostatnim przypadku była to Adrianna bardzo pomocna i miła.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu

Dziękujemy za ciepłe słowa, do zobaczenia niebawem!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry