Bardzo smacznie. Karta dań nie jest długa, ale nigdy sie nie zawiodłem. Wszyscy przyprowadzeni goście także są zadowoleni. Obsługa czyli w ostatnim przypadku była to Adrianna bardzo pomocna i miła.
00
~Piotr
83.1.168.*
(3 dni temu) 23 czerwca 2026 o 07:52
Odpowiedź obiektu
Dziękujemy za ciepłe słowa, do zobaczenia niebawem!