Widok

PiotrW - opinia

Chciałbym złożyć najserdeczniejsze podziękowania panu Krzysztofowi z Biura Nieruchomości "Obrotni" za wzorcową wręcz obsługę procesu sprzedaży mieszkania.

Mogę z czystym sumieniem polecić ich usługi każdemu. Miałem już niestety za sobą kilka niejasnych lub nieprofesjonalnych spotkań z pośrednikami nieruchomości i tym bardziej kontakt z "Obrotnymi" był niezwykle miłą odmianą. Czułem realne wsparcie ze strony pana Krzysztofa od początku do końca procesu, obietnica "wynegocjowania najkorzystniejszej oferty" została spełniona w 110%, a nazwa firmy "Obrotni" nie jest tylko grą słów - dotarcie do zainteresowanych, a przy tym rzetelnych i miłych kupujących zajęło panu Krzysztofowi niecały tydzień. Niemal wszystkie formalności wzięło na siebie Biuro, a pan Krzysztof odpowiadał na moje zapytania rzeczowo, profesjonalnie, cierpliwie i bez zwłoki.

Na początku nie byłem przekonany do sprzedaży mojego mieszkania, ale po pierwszej wizycie w Biurze pozbyłem się wszelkich wątpliwości. Jeśli ktoś z czytających rozważa skorzystanie z pośrednika ds. nieruchomości: proszę już dalej nie szukać, nigdzie nie wyjdziecie na tym lepiej niż z "Obrotnymi".
Moja ocena
obsługa: 6
 
oferta: 6
 
pomoc merytoryczna: 6
 
prowizje i opłaty: 6
 
ocena ogólna: 6
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu

Dziękujemy! Przekażemy dobre słowa Krzysztofowi!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry