Drukowałem w tej drukarni dwa razy i czytając komentarze innych, o tym punkcie chce mi się śmiać. Może nie każdy wie, albo też nie chce mu się płacić 10zł, ale przed drukowaniem, plakatów, ulotek itp. powinno się poprosić o wydruk próbny, który pozwoli nam zdecydować, czy na pewno efekt uzyskany na wydruku jest tym, czego oczekujemy."Xiu" ma rację, jeśli ktoś nie zna podstawowych zasad przygotowania pliku do druku rodzą się negatywne komentarze osób, które średnio ogarniają, bądź udają znawców. Za własne błędy jednak trzeba płacić i jeśli ktoś przynosi zły plik do druku, a następnie prosi o poprawki to lekka żenada. Brakuje jeszcze tego, żeby za nas robili pracę od 0. Jedyne co mogę radzić przyszłym klientom to sprawdzenie samemu tej drukarni. Komentarze na tej stronie może wystawić każdy,a jak wiadomo,jeśli jest okazja do ponarzekania to nasz naród jest pierwszy. Dla niektórych nawet kwestia małego wyboru gramatury może być końcem świata. Proszę w takim razie poszukać innego punktu, tylko nie wiem czy gdzieś w 3mieście znajdzie się punkt z tak przystępnymi cenami. Wbrew temu co piszą przedmówcy, ja na pewno tam wrócę. Polecam!