Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Dareczek - opinia Bardzo profesjonalna firma, szczerze polecam :)))))))
~Dareczek
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 26 kwietnia 2022

Ceny się zgadzają jak najbardziej, terminy również wątek zamknięty Wielokrotnie korzystałam z drukarni i jest godna polecenia. Cenowo jest...
~P
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 22 marca 2017

Najlepsze praktyki Lepszych praktyk mieć nie mogłam. wątek zamknięty Odbyłam 2-letnią praktykę w Digital1 w Sopocie. Bardzo miło wspominam...
~Kamila- praktykantka
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 31 marca 2016

Nowy Wymiar Druku wątek zamknięty Od blisko 10 lat korzystam z usług DIGITAL 1 , zawsze ekspresowo, bez...
~Robert
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 5 lutego 2016

SUPER! wątek zamknięty Najlepsza drukarnia w trójmieście! Nie dość że wydruki w świetnej jakości i...
~Kaska
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 3 lutego 2016

niezawodni wątek zamknięty Profesjonalna obsługa, świetna jakość druku, uprzejma obsługa, efektywny...
~RB
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 14 sierpnia 2015

Drukarnia godna polecenia! wątek zamknięty Korzystam z usług digital1 w zakresie odbitek FOTO od paru lat. jestem bardzo...
~Foto
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 10 grudnia 2014

Polecam wątek zamknięty generalnie korzystam z usług Digital1 od dobrych 2 lat i nigdy sie nie...
~RB Group/kartcenter
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 23 maja 2014

drukarnia na poziomie wątek zamknięty Drukuje od paru lat w tej drukarni i ciągle zachwyca mnie jakością druku,...
~Stachu
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 25 lutego 2013

Jakość wydruku = Digital 1 wątek zamknięty Przemili ludzie, wyrozumiali a jakość wydruku - jedyna w swoim rodzaju.......
~Jaroslaw Potocki
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 8 lutego 2014

Super! wątek zamknięty Jestem pod wrażeniem przemiłej obsługi, stąd zdecydowałam się na...
~Milena Green
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 30 stycznia 2014

Polecam! wątek zamknięty Rewelacyjna jakość druku cyfrowego! Korzystam z tej drukrani od wielu lat i...
~CGL
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 27 listopada 2013

Najlepszy druk w 3-miescie wątek zamknięty W końcu trafiłem do drukarni która w 100 % spełnia moje oczekiwania. Obsługa...
~Andrzej
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 17 października 2013

Polecić to mało powiedziane! wątek zamknięty W drukarni tej wykonuję potrzebne prace na studia. Muszę przyznać jak...
~Kasia Ł.
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 7 marca 2013

najlepsza jakość druku cyfrowego wątek zamknięty współpracuje z Digital1 z małymi przerwami od wielu lat i stwierdzam ze...
~Piotr - Agencja Reklamowa
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 5 marca 2013

studentkaASP - opinia wątek zamknięty zawsze mogę liczyć na szybka realizację mojego zamówienia. Obsługa niezwykle...
~studentkaASP
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 1 marca 2013

Krzysztof - opinia wątek zamknięty Korzystam z usług tej drukarni od początku jej funkcjonowania w Krzywym Domku...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 21 lutego 2013

Nie wiem czego sie czepiacie... wątek zamknięty Nie wiem czemu niektorzy sie tak czepiaja sie tego miejca. W digitalu robie...
~Kobaru
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 10 lutego 2013

Piotrek - opinia wątek zamknięty Drukowałem w tej drukarni dwa razy i czytając komentarze innych, o tym...
~Piotrek
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 9 lutego 2013

SUPER!! wątek zamknięty Z tą drukarnią współpracowałem już kilka razy. Spośród innych drukarni...
~Maciej
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 8 lutego 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry