Widok

drukarnia na poziomie

Drukuje od paru lat w tej drukarni i ciągle zachwyca mnie jakością druku, jakiej nigdzie w trójmieście nie doświadczyłem. Obsługa pozytywna i pomocna. Niejednokrotnie czekali na mnie po zamknięciu żebym zdążył dojechać. Zawsze są sympatyczni i z poczuciem humoru. Jestem wymagającym klientem i Digital 1 spełnia moje wymogi. Jak pliki są dobrze przygotowane do druku to nigdy nie ma złych niespodzianek - monitory mają w pełni skalibrowane z drukiem więc jeśli ktoś pracuje na telewizorze lub innym badziewiu na którym "Tomp Rider" wygląda suuuper to polecam w razie czego poprosić o pokazanie jak to faktycznie wygląda. Ceny są jak najbardziej przystępne i czas realizacji naprawdę krótki. Jak ktoś ceni sobie jakość to Digital1 jest dobrym adresem. W porównaniu do innych punktów gdzie mają jakość Xero kolorowego lub innej maszyny biurowej, to śmiało mogę powiedzieć, że to najbardziej zaawansowany druk cyfrowy w trójmieście.
Moja ocena
obsługa: 6
 
oferta: 6
 
jakość usług: 6
 
czas realizacji: 6
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: 6
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja drukarnią na poziomie nazwałbym Dimlab z Gdyni - są badzo fajni, korzystam z uslug reguralnie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry