Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Justyna - opinia wątek zamknięty Już dwukrotnie udaliśmy się na niedzielny obiad w rodzinnym gronie do Piwnicy...
~Justyna
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 24 stycznia 2020

O. - opinia wątek zamknięty Super miejsce, ciekawy wystrój i lokalna kuchnia i pyszne piwo! Polecam
~O.
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 24 stycznia 2020

Michał - opinia wątek zamknięty Fantastyczna zabawa sylwestrowa. Pyszne jedzenie i duże porcje! Szczególnie...
~Michał
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 3 stycznia 2020

zamknięta knajpa wątek zamknięty Kochani, Planowaliśmy wesele w tej restauracji jednak na początku stycznia...
~Kinga
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 22 stycznia 2011

Porażka Sylwestrowa wątek zamknięty Część wędlin śmierdziała. Kelnerka olała sprawę i dopiero pomogła interwencja...
~Włodzimierz Sieg
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 1 stycznia 2011

weselicho pierwsza klasa wątek zamknięty Marzyłam o eleganckim weselu w centrum Gdańska i takie było. Boska...
~Karolina
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 10 sierpnia 2010

Krolewskie wesele wątek zamknięty Nasze wesele na dlugo pozostanie w pamieci gosci...sala wystrojona pieknie, w...
~Olivia
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 2 sierpnia 2010

obsluga na nie! wątek zamknięty bylam kilkakrotnie w piwnicy rajcow i nie mialam zadnych zastrzezen az do...
~Natalia
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 22 lipca 2010

wesele na 74 osoby wątek zamknięty 1go maja br. odbyło się nasze wesele. Standardowe menu nieznacznie przez nas...
~Iza
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 9 czerwca 2010

Mały niedosyt wątek zamknięty Potrawy w smaku smaczne, mały minus za obsługę. Moi zdaniem kelnerka...
~asia_9
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 25 kwietnia 2010

studniówka w wyjątkowym klimacie wątek zamknięty Zarówno wystrój, jak i obsługa na najwyższym poziomie. Profesjonalizm w...
~wychowawca klasy maturalnej
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 15 lutego 2010

polecam :) wątek zamknięty Byłam w poprzednią sobote :) i miło mnie zaskoczyli (obsługa interesowała sie...
~Nikita987
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 14 grudnia 2009

dobre jedzenie wątek zamknięty Smaczne jedzenie i super lokalizacja . Strona fajna. Ludzie przeciez to...
~kolo piotr
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 1 października 2007

polecam wątek zamknięty Oststanio byłam tam na obiedzie .Polecam!!!!! Gratuluję nowej strony...
~kasia
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 19 września 2007

jest dobrze wątek zamknięty Polecam kaczkę po gdańsku , pyszne danie.Wystrój nienaganny Poza tym miła...
~ania
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 2 września 2007

Fajna knajpka wątek zamknięty Ciekawa restauracja , piękna sala , obsluga miła.Wszystko ok
~kasia
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 17 sierpnia 2007

Super lokal warty polecenia wątek zamknięty Moim zdaniem rewelacyjny lokal który szczerze polecam każdemu .Super...
~mrMarios
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 10 sierpnia 2007

Mam rowniez krytyczne zdanie. wątek zamknięty Po chrzcie wnuczki poszlismy tam na obiad,jedzenie podano zimne...
~Jadwiga.
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 6 lipca 2007

Ok wątek zamknięty Ciekawe miejsce ,jedzenie dobre.Pomieszczenie przed barem-sala z klimatem...
~Nina
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 26 czerwca 2007

może być wątek zamknięty Wystrój restauracji fajny.Jedzenie smaczne ale drogie !! Ogródek może...
~anita i patryk
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 9 czerwca 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
25

postów

22

wątków

do góry