Piwnica fryzur

Fryzjerzy

Gdańsk, Ogarna 37

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Piwnica_dla wymagających! wątek zamknięty Od blisko roku korzystam z usług w Piwnicy i cieszę się że tu trafiłam....
~Anna
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 26 listopada 2015

Rewelacyjny salon!! wątek zamknięty Jestem stałą Klientką Krzysztofa: siadam na fotelu fryzjerskim, na którym -...
~Aneta
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 30 października 2015

Polecam! wątek zamknięty Od samego początku chodzimy całą rodziną i za każdym razem jesteśmy bardzo...
~gitecki
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 9 października 2015

NIE POLECAM! wątek zamknięty NIE POLECAM! Niestety, bo początkowo myślałam, że to będzie mój idealny...
~Sarabinka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 2 września 2015

specjalista wątek zamknięty Korzystam z usług pana Krzysztofa regularnie i za każdym razem wychodzę w...
~m
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 4 lipca 2015

Najlepszy fryzjer w mieście! wątek zamknięty Chciałabym dołączyć do grona zadowolonych klientek pana Krzysztofa. Jego...
~ada
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 5 kwietnia 2014

Happy :) wątek zamknięty Badzo sie ciesze ze trafilam do Krzyska :) juz od dawna nosilam sie z...
~podroznik
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 31 marca 2014

PROFESJONALISTA! wątek zamknięty Chciałam zmienić fryzurę, ale nie miałam pomysłu, więc całkowicie zaufałam...
~Dorota
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 26 marca 2014

Profesjonalista wątek zamknięty Klientką Pana Krzysztofa jestem od dłuższego czasu, dlatego postanowiłam...
~JS
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 25 marca 2014

POLECAM wątek zamknięty Doskonała obsługa, pan Krzysztof niezwykle uprzejmy i kreatywny. Włosy po...
~Anna
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 20 marca 2014

bardzo zle wątek zamknięty Za radą pana Krzysztofa zdecydowałam się ściąć włosy. Efekt jest fatalny....
~Marta
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 30 grudnia 2013

Najlepszy stylista fryzur w Trójmieście! wątek zamknięty Do salonu trafiłam przypadkiem, ale było to najlepsze co dla mnie i dla moich...
~Agata
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 20 marca 2014

MISTRZ! wątek zamknięty Mistrz! Chodzę do Krzysztofa regularnie i wiem, że zawsze mogę liczyć na...
~Marzena
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 31 sierpnia 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry