Pizza Napoli

Pizzerie

Gdańsk, gen. Emila Augusta Fieldorfa 2

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Darek Rum. - opinia Super sprawa ta pizza z pieca!pierwszy raz tska jadlrm i juz innej nie rusze...
~Darek Rum.
-

ostatnia odp. 2 tygodnie temu

dodano: 8 lutego 2020

morris - opinia świetna pizza neapolitanska! mozna sie poczuć jak w Neapolu. Polecam....
~morris
-

ostatnia odp. 4 tygodnie temu

dodano: 31 stycznia 2020

miki - opinia Super miejsce. polecam wszystkim.Nie dawno wrocilem z Neapolu, mogli by...
~miki
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 25 stycznia 2020

Pucinella - opinia Wszystko na swoim miejscu :) pyszne ciasto oraz wysokiej jakosci skladniji...
~Pucinella
-

dodano: 11 stycznia 2020

Trójmiejski głodomor - opinia Wszystko ok, bardzo dobra pizza, obsługa bez zastrzeżeń. Polecam!
~Trójmiejski głodomor
-

dodano: 8 stycznia 2020

Satan - opinia Najlepsza pizzeria w Trójmieście!
~Satan
-

dodano: 8 stycznia 2020

Marta k - opinia Pizza rewelacja. Zdecydowanie top 3 w Trójmieście. Serdecznie polecam dla...
~Marta k
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 24 grudnia 2019

Zbulwersowana - opinia Byłam pierwszy raz i ostatni. Pizza quattro formaggi nie stała nawet koło 4...
~Zbulwersowana
-

dodano: 14 grudnia 2019

Bartosz - opinia Dla mnie najlepsza pizza w okolicy. Bardzo miła obsługa. Przyjemny,...
~Bartosz
-

dodano: 30 listopada 2019

Pycha! Najlepsza pizza w trojmiescie! Super piwa, wina oraz wyjątkowo pyszna pizza....
~Melka
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 4 listopada 2019

Ewelina - opinia Wspaniałe jedzenie! Nie tylko pizza ale również świeże sałatki oraz...
~Ewelina
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 24 września 2019

najlepsza neapolitańska pizza Jak wyżej :) Jestem stałym klientem od kilku dobrych miesięcy. Świetna jakoś,...
~Aaaa
-

dodano: 24 września 2019

Rewelacyjna pizza Zostałem stałym klientem. Pizzeria trzyma poziom, a Salsiccia jest...
~Rafał
-

dodano: 19 września 2019

wow! Ta pizzeria to totalny sztos!! Pizza od dziecka jest nieodłącznym elementem...
~Antek, miłośnik pizzy
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 14 lipca 2019

Przemiła Pani na obsłudze Pizza wysokiej jakości składniki, pyszne ciasto, do poprawy tylko oliwa - na...
~LG
-

dodano: 13 lipca 2019

Pyszna pizza Najlepsza pizza w Trójmieście jaką przyszło mi zjeść! Świeże, oryginalne...
~Basia
-

dodano: 13 lipca 2019

klientka - opinia Oryginalna, wyśmienita. Polecam.
~klientka
-

dodano: 2 lipca 2019

Bart - opinia Polecam. Ceny przystępne, obsługa może być a jakość i smak porządna
~Bart
-

Smaczna pizza Pizza jest naprawdę smaczna, mają dobre składniki, pyszny sos. Brakowało...
~Rafał
-

Paulo - opinia Najlepsza pizza w trójmieście. Nic więcej nie trzeba dodawać. Prawdziwa...
~Paulo
-

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry