Pizza Park

Pizzerie Jedzenie na wynos

Gdańsk, al. gen. Józefa Hallera 105A

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Edith_Q - opinia Świetna pizza, świeże składniki, cudne cienkie ciasto i ten zapach palonego...
~Edith_Q
-

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 5 września 2023

Andrzej - opinia bardzo dobra, super spód no i prawdziwy piec
~Andrzej
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 11 maja 2023

Dawid - opinia Polecam pizza z pieca opalanego drewnem to jest to
~Dawid
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 1 lutego 2023

Daniel - opinia Jedna z najlepszych pizz w Gdańsku. Pyszne ciasto, zawsze świeże składniki...
~Daniel
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 31 października 2022

Kasia - opinia wątek zamknięty Pizza pyszna,z roku na rok coraz lepsza. Ciasto cieniutkie,chrupkie.Duża...
~Kasia
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 18 kwietnia 2021

mirek pan - opinia wątek zamknięty bardzo fajna pizzeria bardzo mile panie pozdrawiam Mirek
~mirek pan
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 16 września 2020

Tabo - opinia wątek zamknięty Pizza raz w miarę ok, innym razem nie do zjedzenia... Ale i tak najgorszy...
~Tabo
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 15 stycznia 2020

Maria - opinia wątek zamknięty Kiedyś pizza bardzo dobra.... Od jakiegoś czasu... Jest bardzo słaba......
~Maria
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 10 listopada 2019

Polecam wątek zamknięty Z całego serca polecam to miejsce. Mały, sympatyczny lokalik w parku....
~Kuleczka
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 25 czerwca 2019

rewelacja wątek zamknięty Czesto korzystam z tego miejsca ,nie rozumiem sfrustrowanych ludzi ,przemila...
~trr
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 16 sierpnia 2018

nie polecam wątek zamknięty Nie polecam. Czekałam na dostarczenie pizzy ponad 1,5h, a gdy zadzwoniłam do...
~A.
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 15 sierpnia 2018

Makaron wątek zamknięty Jestem stała klientka i trochę jestem zaniepokojona, 2 raz z rzędu dostałam...
~Klient
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 22 czerwca 2018

Oszczędna i przeciętna pizza wątek zamknięty Zamówiłam tzw. Capriciose w tej pizzerii "listek". Dostałam pizzę na której...
~Paulina
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 3 lutego 2018

Super Pizza polecam!! wątek zamknięty Dziś po raz pierwszy zamówiłam z ciekawości u Was pizze, była na prawdę...
~Nowy klient
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 5 października 2017

extra extra extra wątek zamknięty Baaardzo dobra pizza. Wraz z żoną wybraliśmy się w ostatni weekend i byliśmy...
~Piotr Zuchowicz
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 13 września 2017

znakomita pizza z pieca wątek zamknięty doskonała pizza z pieca, szybka dostawa i fantastyczny dostawca. z pewnością...
~zachwycony
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 27 lipca 2017

polecam wątek zamknięty Pizza rewelacja- świeże składniki, pyszne cienkie ciasto i szybka realizacja...
~ewa
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 2 maja 2017

Syty wątek zamknięty Gdybym Madzia tutaj wparowala to by za głowę się złapała... Nie myśląc wcale...
~Wybredny w smaku
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 2 listopada 2016

Najlepsza pizza w okolicy wątek zamknięty Super ciasto i składniki, nie przesolona, jadłem na miejscu, ale na pewno...
~ni
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 4 września 2016

Świetna Pizza ! wątek zamknięty Prawdziwa pizza typu włoskiego. Jedna z lepszych jaką jadłem Nie Żałują...
~Bartek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 5 sierpnia 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry