Pizzeria Familia

Pizzerie Jedzenie na wynos

Gdańsk, Macieja Kamieńskiego 7

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Anna - ocena Super jedzenie.
~Anna
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 18 maja 2024

Tragedia wątek zamknięty Na zamówienie czekałem 2godz i 10 min . Opóźnione o 50 min zero informacji od...
~Kamil
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 18 sierpnia 2019

Nie polecam wątek zamknięty Smutne podejście do klienta. Bylejakość, pobieżne traktowanie, lekceważące i...
~Andzelika
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 23 kwietnia 2019

pyszna picca wątek zamknięty Zamowienie telefoniczne zostalo zrealizowane dokladnie na ustalona godzine....
~Anna
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 26 stycznia 2019

Szkoda wątek zamknięty Stanowczo nie polecam , pizza była gumowata i niesmaczna a makaron ze...
~Kristofer
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 14 listopada 2018

Nikomu nie polecam wątek zamknięty Jednym słowem tragedia, inna pizza prawie zimna 20 min po czasie. Wszystko w...
~Michał
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 26 marca 2018

Bardzo dobra pizza wątek zamknięty Serdecznie polecam pizze z tego lokalu jest pyszna,małe zastrzeżenie co do...
~Kamil
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 11 grudnia 2017

zimna i gumowa pizza wątek zamknięty Skuszeni pozytywnymi komentarzami na pizzaportal.pl oraz po przeczytaniu...
~Adam
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 3 listopada 2017

Wstrętne, niejadalne wątek zamknięty pizza zamówiona do bloku na przeciwko pizzerii,a czas oczekiwania blisko...
~Peter
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 2 czerwca 2017

Najlepsza pizza jaką jadłem, takiego miejsca brakowało na Suchaninie wątek zamknięty Pizza przepyszna, ale na cienkim cieście, na tradycyjnym nie lubię osobiście,...
~Mateusz
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 27 lutego 2017

Pizza z wyższego pułapu wątek zamknięty Po prawie 20 zamówieniach w tej restauracji jestem w stanie już opisać jakość...
~Tomek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 27 września 2016

poniżej przeciętnej wątek zamknięty Zamówiliśmy pierwszy raz i bardzo się zawiedliśmy. Pizza niezjadliwa, ciasto...
~Angel
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 14 sierpnia 2016

sól wątek zamknięty Już raz zgłosiłam, że lasagne była tak słona, że nie dało się jej jeść....
~ola
2

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 19 listopada 2015

Masakra - kebab zestaw wątek zamknięty Zamówilem pierwszy i napewno ostatni raz. Dużo gumowych frytek, minimalna...
~Krzysztof
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 8 lutego 2016

NIE POLECAM !!! wątek zamknięty Zamówiliśmy dziś pierwszy raz mimo że wcześniej znajomi ostrzegalki że...
~KLIENT
2

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 27 lipca 2016

Bardzo dobra pizzeria, POLECAM! wątek zamknięty Aktualnie mój numer 1 na liście lokali, jedzenie bardzo dobre, zawsze ciepłe...
~Kacper
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 5 sierpnia 2016

TRAGEDIA wątek zamknięty ODRADZAM,NIE POLECAM ,STRZEŻCIE SIE!!! KEBAB za 12 zl to jest bułka i surowki...
~lepa
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 14 stycznia 2016

poraszka wątek zamknięty Powiem krótko zmieńcie kucharza bo człowiek wgl nie zna sie na gotowaniu!...
~xxx
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 13 września 2015

NIE POLECAM wątek zamknięty Tragedia. Na zamówionej przeze mnie pizzy z pieczarkami i krewetkami,...
~Zniesmaczona
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 24 czerwca 2015

smacznie wątek zamknięty smacznie polecam pizza pyszna
~piotr
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 8 maja 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry