Pizzeria Gusto Notte

Jedzenie na wynos Pizzerie

Gdańsk, Bitwy Oliwskiej 21G/2

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
aga - opinia wątek zamknięty bardzo smaczna pizza polecam z calego serca
~aga
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 27 kwietnia 2022

Magda - opinia wątek zamknięty Podwożą tylko pod blok ! Trzeba schodzić
~Magda
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 10 listopada 2020

Agata - opinia wątek zamknięty Bardzo smaczna pizza i szybko dowieziona,szczególnie biorąc pod uwagę...
~Agata
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 6 marca 2020

Jedyna nocna,dobra,szybka pizza w Gdańsku. Polecam wszystkim !! wątek zamknięty Jedyne miejsce w Gdańsku, z którego można zamówić jedzenie o tej porze...
~Tomek
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 8 maja 2019

drogo i zle wątek zamknięty Strasznie drogo 60zl za pizzę bez szalu!! Szynka z bloku, salami cakiem nie...
~#mniammniam
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 11 września 2017

Dobra! wątek zamknięty Smaczna i ciepła. Bez zarzutów! Polecam. Ciaston cienkie składniki dobrej...
~Wb
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 2 sierpnia 2017

To pomyłka a nie pizza! wątek zamknięty Pizza, choć trudno mi tak nazwać tę podeszwe, nie była nawet ciepła,...
~Łukasz
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 26 czerwca 2017

Kamil - opinia wątek zamknięty Jakaś masakra zamawiałem pizze już nie raz ale dziś to jakaś tragedia....
~Kamil
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 28 kwietnia 2017

Nigdy więcej wątek zamknięty Nie mając wyboru zamówiliśmy ze znajomymi pizzę z gusto notte, pizza była...
~Niezadowolony Klient
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 19 marca 2017

Mistrzowstwo Gdańska! wątek zamknięty Nie chce dużo mowić! Zamówcie, spróbójcie, pizza wszystko sama powie! A 5...
~Tatiana
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 31 marca 2016

Dobreee wątek zamknięty Dobre dobre dobre dobre dobreeee dobreeee
~DOBREEE
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 28 grudnia 2015

To nie pizza, tylko biedacka ciastolina z wygórowaną ceną.. wątek zamknięty Wczoraj w nocy zamówiłem sobie pizzę z dostawą do domu. Jedyny powód, dla...
~ericsson
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 2 listopada 2014

PORAŻKA! wątek zamknięty Zamówiłem pizze o godzinie 22, przez pizzaportal. Czas realizacji 55minut,...
~Panda
2

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 13 maja 2014

Pizza okazała się udanym zakupem wątek zamknięty Na początku bałem się zamówić patrząc na oceny,ale po dostawie ,która była...
~Andrzej
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 9 grudnia 2014

Nocny głodek? Tylko GUSTO NOTTE! wątek zamknięty Znakomita pizza, zawsze gorąca, zamawiana niezliczoną ilość razy, zawsze tak...
~Matecki
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 10 listopada 2014

tylko w nocy wątek zamknięty jak na pizze nocną bardzo dobra
~vito
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 21 lutego 2014

Do dwóch razy sztuka :) wątek zamknięty Z oferty owej pizzerii skorzystaliśmy pierwszy raz w drugiej połowie 2012...
~P&J
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 26 stycznia 2014

Mmmm wątek zamknięty zaje8ista pizza panowie ;) w miare szybki dojazd, ale przyjechała gorąca,...
~peoclam!
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 7 sierpnia 2013

Nie polecam! wątek zamknięty Zamówiłam po raz pierwszy, dziś w nocy. Dostawa dość szybka, ale dostałam...
~wk
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 15 lipca 2013

Pizza wątek zamknięty Pizza jak najbardziej doskonała, dostawca na poziomie pomimo póznej godziny...
~mario
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 15 lipca 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry