Pizzeria Gusto Notte

Pizzerie

Gdańsk, Bitwy Oliwskiej 21G/2

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Iwona - opinia wątek zamknięty Najlepsza pizza jaką można dostać w Gdańsku. Niepozorna a efekt lepszy niż w...
~Iwona
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 11 grudnia 2019

Swietna pizza wątek zamknięty Swietna pizza, dowoz sprawny i mily dostawca. Ogolnie polecam na nocne gastro ;)
~Microsoft PowerPoint
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 1 lipca 2016

Syf!!! wątek zamknięty Nie polecam!!! Pierwszy i ostatni raz. Bez smaku, zakalcowate zylcowate...
~eli
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 25 lipca 2014

Totalny kibel wątek zamknięty Pierwszą pizze spalili a na drugą położyli skladniki z poprzedniej spalonej...
~Ola i Kamil
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 12 września 2013

Nic specjalnego, pierwszy i ostatni raz wątek zamknięty Na pizze czekalismy 1.5 h, ceny za takie cuda jakie oni robia jak dla mnie...
~Paweł
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 18 kwietnia 2013

NIE POLECAM!!!! wątek zamknięty Pani obsugujaca bardzo mila,kierowca tez,lecz pizza okropna popalona jak...
~ania
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 8 grudnia 2012

polecam wątek zamknięty pizza zaje**sta :) właśnie otrzymałam po raz pierwszy pizzę i z szczerym...
~dominika
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 13 listopada 2012

TRAGEDIA I KOMPLETNA POMYŁKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wątek zamknięty CO TO MA BYĆ????PIZZERIA???NIE WIEM Z KTÓREJ STRONY!!!NA STRONIE WWW...
~PATRYCJA
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 17 maja 2012

SUPER wątek zamknięty Przede wszystkim swietny pomysl z tym lokalem. Dlaczego nie ma takich wiecej...
~Martyna
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 29 marca 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry