Pizzeria Krokodyl

Pizzerie Jedzenie na wynos

Gdańsk, Roalda Amundsena 7A

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
michal - opinia Pizza bardzo smaczna, miła obsługa. Stały gość. Polecam
~michal
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 27 listopada 2022

KaBe - opinia wątek zamknięty Czas oczekiwania równy z planowaniem przyszłych wakacji. Żadnej rekompensaty...
~KaBe
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 2 stycznia 2022

Wojtek - opinia wątek zamknięty Jedząc w Pizzeri wszystko OK ale dziś zamawiając telefonicznie o 15:58...
~Wojtek
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 18 grudnia 2021

Jola - opinia wątek zamknięty Zawsze, co jakiś czas zamawiam danie "Schab gorgonzola" jednak już od maja...
~Jola
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 5 czerwca 2021

nie polecam wątek zamknięty Pizza miała być w 55 min. Dlatego tam zamówiliśmy. Przyjechała 20 min po...
~Marcin
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 23 września 2019

Pyszotka wątek zamknięty Super smaczne pizze!! Duży plus za pizze BBQ ♥
~Miłośnik pizzy
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 28 marca 2019

smacznie i miło wątek zamknięty Odwiedziłam z mężem tą małą pizzernię na Morenie. Nie spodziewaliśmy się,...
~Grazyna z mężem
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 8 listopada 2018

dramat wątek zamknięty czas oczekiwania 2,5h z zegarkiem w ręku. pizza zimna, do tego duża ( 30 ) ma...
~zbigniew
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 16 września 2018

Przesadzony czas oczekiwania wątek zamknięty Wszedłem o 20 zamówiłem. Na pizze czekałem około 2 godzin. W żadnej pizzerii...
~Skoki
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 8 lipca 2018

30=25 wątek zamknięty NIE POLECAM! Pizza zamiast 30 cm ma 25 cm a pani w odpowiedzi mówi że blaszka...
~Blaszkaoblaszke
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 9 marca 2018

Najgorszy . kebab w mieście wątek zamknięty Na zamówienie czekałem ok 1.5h. Kebab przyszedł zimny. Poza tym nawet...
~Rafal
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 28 stycznia 2018

Pyszne jedzonko! wątek zamknięty Jakis czas temu wprowadzilam sie na morene i najblizej wlasnie mam Krokodyla,...
~Tosia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 20 stycznia 2018

Zaspokoją mega glód! :) wątek zamknięty Byłam ostatnio z chłopakiem na obiedzie w tej pizzeri pierwszy raz....
~Karola
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 17 stycznia 2018

Bardzo smaczna pizza !!! wątek zamknięty Zamówiłam jedzenie na telefon w godzinach szczytu (pizzę i makaron)....
~Anna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 17 stycznia 2018

Szybko wątek zamknięty Bardzo sprawna dostawa i co ważne pyszne jedzenie. Godne polecenia
~Asia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 15 stycznia 2018

Niezadowolony wątek zamknięty Pizza zamówiona przez portal pyszne.pl czas oczekiwania na pizzę był jedynym...
~Niezadowolony
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 13 stycznia 2018

Krokodyl morena wątek zamknięty SŁABO czekałam na jedzenie 1.5 godziny po czym kierowca dojechał z 1 porcją...
~Klaudia
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 24 maja 2017

nie polecam, najgorsza pizza jaką jedliśmy wątek zamknięty długi czas oczekiwania, pizza bardzo mocno spieczona i dostarczona zimna,...
~Kasia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 2 września 2017

Okropna pizza! wątek zamknięty Długi czas oczekiwania. Dziwna pizza! Nie polecam. Hu!
~Milena
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 26 lipca 2017

MORENA wątek zamknięty Nigdy więcej Zimna, spieczona pizza Żadnej chęci rozwiązania problemu NIE...
~Gosiek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 6 lipca 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
125

postów

113

wątków

do góry