Pizzeria Krokodyl

Pizzerie Jedzenie na wynos

Gdańsk, Roalda Amundsena 7A

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Marian - opinia wątek zamknięty Ogólnie pizza bardzo dobra, dlatego dziwię się tym komentarzom - no ale ja...
~Marian
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 29 czerwca 2009

Zmniejszyli porcje, podwyższyli ceny wątek zamknięty Czyli działają tak, żeby wszyscy przestali ich lubić i u nich zamawiać....
~Maciej
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 29 maja 2009

Krokodyl podupada wątek zamknięty Pizzeria krokodyl, której jestem wierny od wielu lat znacznie podupadła....
~Zagłodzony
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 29 maja 2009

Zdecydowanie nie wątek zamknięty zamowilam duza pizze na dwie osoby do domu, byla nie smaczna wlasciwie bez...
~julia
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 27 marca 2009

Za mała, za droga wątek zamknięty Zamiast 30cm jest 25cm, z tego co widać na forum to norma w tej pizzerii....
~Kamil
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 26 marca 2009

pizza zdecydowanie za mała i za droga wątek zamknięty Pizza prawie zawsze była nie dopieczoa - surowa w środku, ser nie roztopiony...
~misza
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 15 marca 2009

posiłki nie warte swej ceny wątek zamknięty Najlepsze co mają do zaoferowania, to pierś kurczaka z serem - duża, smaczna...
~dariu
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 8 marca 2009

Słabo wątek zamknięty Pizze zamawialem na telefon. Dowoz szybko i sprawnie. Ale pizza bardzo slaba,...
~pijmleko
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 3 marca 2009

Srednica Duzej Pizzy 25 cm zamiast 30 cm wątek zamknięty Tylko 5 cm? Zamiast 706,86 cm2 dostajemy pizze o powierzchni 490,87....
~AdamT.
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 17 lutego 2009

pizza jak "siano" wątek zamknięty wczoraj odwiedziłem to miejsce pierwszy i ostatni raz.cały dzień nic nie...
~aziz
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 4 lutego 2009

.... wątek zamknięty Zwykle nie wyrazam sie w tak wulgarny sposob, po prostu pisze opinie...
~Dave
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 28 października 2008

kulinarna załamka wątek zamknięty W wakacje wybrałam się do krokodyla na Morenie na lasagne, ale to co dostałąm...
~zawiedziona 123
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 27 października 2008

Porazka wątek zamknięty Co sie dzieje z tymi 3-miejskimi pizzeriami?szok...zamowilem Quattro Stagioni...
~Lendzion
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 9 października 2008

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
125

postów

113

wątków

do góry