Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Mariusz - opinia wątek zamknięty Nie polecam. Dania obiadowe zamówione w Święto przyjechały bardzo szybko. To...
~Mariusz
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 16 listopada 2019

dramat!!!!! wątek zamknięty Pierwszy i ostatni raz zamówiłam w tej norze jedzienie.... Dostałam pierś z...
~Zniechęcona
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 24 marca 2019

Dostawa to jakiś koszmar wątek zamknięty Zamówiłam jedzenie z pyszna.pl i czekałam ponad dwie godziny na zamówioną...
~Klient123
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 27 października 2018

Straszne wszystko wątek zamknięty Zaczynając od obsługi, która nie powiedziała nic oprócz ile mam zapłacić...
~LGSB
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 3 grudnia 2017

Cos strasznego! Nie polecam wątek zamknięty Zamówienie było telefoniczne 2xmix grilowany Pani poinformowała mnie ze czas...
~Kelnerka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 23 lipca 2017

Dostawcy wątek zamknięty Pizza jak na osiedlówke jest smaczna, nie ma sie do czego przyczepić....
~smashnp
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 22 kwietnia 2017

Polecamy,pizza przepyszna☺ wątek zamknięty Pizza pyszna,mila obsuga☺
~Monika
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 27 czerwca 2017

Niesmaczna wątek zamknięty Co prawda zamówiłam w dostawie, ale mogę się wypowiedzieć na temat samej...
~Emu
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 4 września 2016

Niezawodna wątek zamknięty Zamawiam pizzę w tym lokalu od wielu lat i nigdy się nie zawiodłam, Zawsze...
~Karolina
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 4 marca 2016

Dostawa wątek zamknięty Czas dostawy masakra. Zamówiłem przez pyszne.pl dostałem wiadomość ze będzie...
~Adroan
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 6 lutego 2016

pizza na telefon wątek zamknięty Nie polecam. Obsluga bardzo nie mila, pizza paskudna. Proponuje wlascicielowi...
~j.
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 27 marca 2015

polecam wątek zamknięty Pizza super !! Polecam
~Natalia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 22 marca 2015

Fatalna pomyłka! wątek zamknięty Nie wiem jakim cudem pizzeria funkcjonuje z takim stosunkiem ceny do jakości....
~Karolina
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 20 marca 2015

NIE POLECAM! wątek zamknięty zamawiałam ostatnio dwa razy pizze. za pierwszym pani zapomniała o moim...
~Marta
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 25 lutego 2015

Dostawa koszmarnie spóźniona wątek zamknięty Czekamy już przewidzianą przez pizzerię godzinę i dodatkowe 30 minut...
~bardzo niezadowolony klient
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 6 grudnia 2014

NIE POLECAM !! wątek zamknięty Darmowa pizza !! Wystarczy powiedzieć o płatności karta a dostawca i tak...
~XXX
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 5 grudnia 2014

NIE POLECAM! wątek zamknięty Obsługa niemiła, jakby pracowali za kare. Wszedłem późnym wieczorem, nie...
~Adam, dn 19.09.14
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 21 września 2014

nie polecam wątek zamknięty Czekaliśmy na pizzę ponad dwie godziny, mimo to, że na bistro24 czas...
~k
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 5 sierpnia 2014

Pizza super, obsługa fatalna wątek zamknięty Wszystko bardzo smacznie w przystępnych cenach, jednak jakość obsługi bardzo...
~klientka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 18 maja 2014

ZESTAWY OBIADOWE wątek zamknięty Po dłuższym czasie zamówiłam zestawy obiadowe.Czas oczekiwania był nadzwyczaj...
~GD0705
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 11 listopada 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
74

postów

69

wątków

do góry