Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Parę lat temu było smacznie wątek zamknięty teraz zamówiona pizza jest letnia przy dostarczeniu, bardzo tłusta, ser...
~Bartek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 22 lipca 2017

pizza leone gdańsk małomiejska wątek zamknięty od roku chyba jest jakiś głupi menadżer bo na małomiejskiej trzeba czekać...
~irena55
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 14 maja 2017

Żart wątek zamknięty Za każdym razem przy zamówieniu z dowozem dostajemy coś czego nie da się...
~Enna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 18 kwietnia 2017

Moje ulubione miejsce w Gdańsku,najlepsze obiady wątek zamknięty Moje ulubione miejsce z pięknym widokiem na Park Oruńskio każdej porze...
~Monika
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 13 kwietnia 2017

Badziewie wątek zamknięty Absolutnie odradzam, to jedzenie jest NIEJADALNE! Kurczak w sosie to jakiś...
~Kris
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 2 kwietnia 2017

pizza gumowata jak opona starego traktora wątek zamknięty Niestety, kiedyś bywało lepiej ale po ostatniej wizycie trochę się...
~mmm
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 9 marca 2017

PIZZA? Czy Na pewno? wątek zamknięty Ogólnie smietnikowe dodatki. Personel kupuje badziewne produkty i...
~G P
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 5 marca 2017

Masakr wątek zamknięty W dniu 06 01 2017 św Trzech Króli upewniłam sie prędzej czy lokal jest...
~dora
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 7 stycznia 2017

Beznadzieja wątek zamknięty Nie polecam. Zawiodłam się na nich już któryś raz z rzędu, aczkolwiek to był...
~Kate
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 10 grudnia 2016

Smacznie! wątek zamknięty Polecam zestaw obiadowy la gondola pyszny kotlet w sosie bolońskim...
~mariusz
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 4 grudnia 2016

masakra wątek zamknięty Jedno jest pewne nigdy więcej nie zamowie nic z oruni górnej jakas masakra...
~Monika
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 13 listopada 2016

Zachęcam ! wątek zamknięty Restauracja godna polecenia Przyciąga potrawami, wyglądem i smakiem Warto...
~Klient
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 10 listopada 2016

Nie polecam !! wątek zamknięty W dniu dzisiejszym chcialam zjesc sniadanie angielski ktore jest bardzo...
~kobieta
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 2 listopada 2016

dramat wątek zamknięty Dramat przez wielkie D , jakas masakra salatka za17zl a taka popelina ze brak...
~ewa
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 21 lutego 2016

Pizza rewelacja wątek zamknięty Pizza jak zwykle rewelacyjna, idealnie cienka i ze świetnym tunczykiem :)...
~Kasia
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 26 czerwca 2015

rewelka !!! wątek zamknięty Najlepsza pizza w trójmieście . Ciasto najwyższej jakości :) obsługa urzejma...
~Magda
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 3 lipca 2015

pizza wątek zamknięty Bardzo dobra pizza mila obsluga oraz szybkie dostracznie pizzy :)
~Emil
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 29 września 2016

Masakra wątek zamknięty Kiedyś było smacznie. Teraz wszystko śmierdzi starym olejem masakra....
~Mama
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 21 sierpnia 2016

PORAŻKA! wątek zamknięty Oceniam Pizzerie na ul.Małomiejskiej. Zepsuli się. Wiele lat temu uwielbiałam...
~Niezadowolena dziewczyna z chłop
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 30 lipca 2016

nie polecam jedzenia w tej restauracji wątek zamknięty ponieważ jedzenie widać że jest odgrzewane czekałam 1.50 h. wszystko suche...
~Paulina
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 20 maja 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
133

postów

112

wątków

do góry