Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
czekanie na danie...... godzina!! wątek zamknięty Bywamy a raczej bywalismy (juz nie zamierzamy nigdy wiecej!)od czasu do czasu...
~ell
3

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 10 stycznia 2013

Szkoda czasu, pieniędzy i brzucha wątek zamknięty 40 minut czekania na małą pizzę, 45 na sałatkę (!) przy 3 zajętych stolikach....
~eeewwww
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 16 listopada 2014

ZIMNA PIZZA wątek zamknięty Zamowiona pizza byla zimna i przypalona! Nie dalo sie jej jesc. Nigdy wiecej...
~anonim
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 9 listopada 2014

Poprawne jedzenie wątek zamknięty Jedliśmy w tej restauracji kilka dni z rzędu (remont kuchni w domu nas...
~Krystyna
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 25 października 2014

Co się stalo???? wątek zamknięty Jestem wieloletnią mieszkanką Oruni Górnej, a zatem znam pizzerię na Dywizji...
~Renata
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 12 października 2014

Po prostu brzydkie. wątek zamknięty 18 września 2014 zamówiłem placek po cygańsku. Szkoda że zabrałem go na wynos...
~Długi
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 19 września 2014

Co to było? wątek zamknięty Zamówiłam zupę pomidorowa która okazała się zabarwiona woda plus parę...
~Magda
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 22 sierpnia 2014

... wątek zamknięty zamówiłam wczoraj pizze. pizza zimna jakby robiona dzień wcześniej i w...
~niezadowolona klientka
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 15 sierpnia 2014

Dramat wątek zamknięty Dziś odwiedziłam pizzerie na Orunii Górnej razem ze znajomymi. Nie wiem nawet...
~S
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 16 sierpnia 2014

Dziękuję, nigdy więcej. wątek zamknięty Regulamin dodawania opinii i ocen w Portalu Trojmiasto.pl: 9.6 -...
~Michał
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 9 czerwca 2014

fajnie i milo wątek zamknięty Kilka razy zdarzylo mi sie przyjsc z żoną na obiad. Bardzo dobre jedzenie....
~Marcin
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 19 marca 2014

Leone spada na psy ... wątek zamknięty Po remoncie wystroj sie poprawil na duzy plus , ale odbilo sie to na...
~Oruniak
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 22 grudnia 2013

duza poprawa wątek zamknięty Byłam ostatnio z mężem w lokalu na kolacji. Zamówiliśmy salatki. Podane...
~Iza
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 12 grudnia 2013

opinia wątek zamknięty zamawiam lasagne warzywną z sosem śmietanowym, przywożą bez sosu, dzwonię i...
~Marylka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 29 listopada 2013

niestety nie polecam wątek zamknięty Pizze bez smaku, placki ziemniaczane od czasu remontu są paskudne, bo...
~klient
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 6 października 2013

NIE POLECAM wątek zamknięty Dzis o godz 14 50 zlozylam zamowienie, ktore dotarlo do mnie o godz 18 20. W...
~Lena
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 9 czerwca 2013

ok z małym zastrzeżeniem wątek zamknięty Pizza bardzo smaczna, tylko dlaczego zamiast deklarowanych 28 cm (pizza mała)...
~klient
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 10 lipca 2013

Zraziłem się wątek zamknięty Witam, byłem stałym klientem, ale nie będę już tam przychodził. Na kelnerkę...
~Tomasz
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 18 czerwca 2013

NIE POLECAM wątek zamknięty Dzis o godz 14 50 zlozylam zamowienie, ktore dotarlo do mnie o godz 18 20. W...
~Lena
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 9 czerwca 2013

Niezbyt smacznie, nie fair wątek zamknięty Dwukrotnie dostarczyliście niekompletne zamówienie, bez dodatków za które...
~ktoś
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 7 czerwca 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
133

postów

112

wątków

do góry