Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Okropne jedzenie wątek zamknięty Dzisiejszego dnia przeszli samych siebie. Zamawiałem jedna pizze+ ekstra...
~Paweł
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 8 maja 2013

Polecam wątek zamknięty Jedzenie na telefon jak i w lokalu na Górnej Oruni naprawdę dobre. Leone...
~Dżi
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 31 sierpnia 2012

Kpina wątek zamknięty Jestem stalym klientem ale dzisiejsza pizza to jakas kpina, w hawajskiej brak...
~JSP
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 16 lipca 2012

Masakra wątek zamknięty Odwiedzam Lokal na Oruni Górnej od czasu do czasu ale to co podają tam od...
~Łukasz
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 15 lipca 2012

jako stały klient polecam wątek zamknięty Jestem klientem pizzerii na oruni górnej od 2 lat. jedzenie coraz lepsze,...
~Mirosław
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 29 lutego 2012

smród... wątek zamknięty ..który zabierasz ze sobą na ciuchach wychodząc z lokalu, jest nie od...
~Kinga
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 21 lutego 2012

nie polecam wątek zamknięty Po prawie godzinie czekania dostałem całkowicie spaloną pizzę!
~Szymon
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 16 lutego 2012

Miło uroczo smacznie wątek zamknięty Na niedzielny obiad wybraliśmy się 4 osobową rodzina z pewną niepewnością .A...
~davinci
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 15 stycznia 2012

gorzej byc nie moze wątek zamknięty Zamówiłam pizze na malomiejskie a dostalam z gornej orunii i to zimna bo...
~misiunia
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 11 sierpnia 2011

po ostatnich zmianach - rewelacje wątek zamknięty dziwi mnie trochę że zamiast jechać na ulicę Długą do centrum na romantyczny...
~Patrycja
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 22 września 2011

z klimatem ale niezbyt dobra restauracja wątek zamknięty Byliśmy w Leone na ul. Wołynskiej.Muszę przyznać ze pozytywnie zaskoczyl nas...
~Nowy gość
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 3 września 2011

CHHUDY jest OK wątek zamknięty Witam Pizza która jadłem w niedzile w pizzerii na zaspie to poprostu CUDO!...
~jork
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 30 sierpnia 2011

Jest pysznie i klimatycznie wątek zamknięty Jesteśmy stałymi Klientami Leone od kilku lat. Zarówno pizze, dania obiadowe...
~Agnieszka i Piotr
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 19 sierpnia 2011

pogorszyło się wątek zamknięty Nie wiem z czego to wynika, ale jest gorzej! Zamówiona pizza sztuk dwie...
~migotka
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 29 czerwca 2011

Zaskoczony! wątek zamknięty Odwiedziłem po raz kolejny Leone i byłem zaskoczony to co dostałem na...
~Gd77
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 28 czerwca 2011

polecam wątek zamknięty Jak na dowóz - tylko Leone. Przyjeżdżają szybko, jedzenie zawsze jest ciepłe,...
~MegaLomann
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 18 czerwca 2011

zmiana na lepsze wątek zamknięty Ostatnio po dłuższej przerwie odwiedziłam Leone i jestem zaskoczona tymi...
~Basia
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 9 lutego 2011

jak u mamy wątek zamknięty Z powodu braku miejsc w Leone na Ptasiej zaryzykowaliśmy pierwszą wizytę na...
~Monika U
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 16 stycznia 2011

MAŁOMIEJSKA- TAK, ORUNIA GÓRNA- NIE!!! wątek zamknięty Od dawna zamawiamy jedzenie z Leone, ale z pizzeri na Małomiejskiej, Niestety...
~m&t
2

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 3 września 2009

stała klijentka - opinia wątek zamknięty Jestem stała klientką,często zamawiam w lokali jak i również na miejscu.Za...
~stała klijentka
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 10 lutego 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
133

postów

112

wątków

do góry