Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
klient - opinia wątek zamknięty Witam jestem stałym klientem pizzerii Leone na Oruni Górnej i nic nie mam im...
~klient
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 6 lutego 2010

Jedzenie jak jedzenie wątek zamknięty ale sposób jego rozwożenia to tragedia.pan z opla astry powinien zostać......
~gierdi
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 16 grudnia 2009

Wybierają rejony gdzie dowożą pizzę wątek zamknięty Zamawiałam pizzę za 40zł a pizzeria z Dywizji Wołyńskiej 1/7 odmówiła...
~Ola
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 22 listopada 2009

PIZZERIA NA ZASPIE 100 RAZY TAK!!! wątek zamknięty WITAM... POLECAM GORACO PIZZERIE NA ZASPIE, JEDYNY MANKAMENT TO MALY LOKAL...
~PK
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 5 listopada 2009

... wątek zamknięty 18.10.2009 o godz 18.04 zamowilem 2 pizzy na wynos osobiscie w lokalu...
~mieszkaniec Oruni Gornej
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 19 października 2009

ODRADZAM ! wątek zamknięty Personel - nie potrafi lub nie chce przyjmować zamówień, przywieźli zupełnie...
~Nika
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 17 grudnia 2008

Nie polecam - mam powód! wątek zamknięty Jeszcze nie tak dawno chwaliłam Leone... ale ostatnio.. Przymknęłam oko, że...
~Była Stała klientka
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 28 listopada 2008

Od kilku miesiecy PORAżKA!!!!!!! wątek zamknięty Jestem zawiedziony ostatnio jakością jedzenia i obsługą.Zamawiałem jedzenie w...
~zawiedziony
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 14 października 2008

mi sie podoba wątek zamknięty Ja ogólnie lubie chodzić do leone.Obsługa zawsze jest miła i uśmiechnieta.A...
~bywalczyni
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 1 maja 2008

Jedno słowo - PORAŻKA wątek zamknięty Zamówiłem na spotkanie z klientami 12 obiadów na umówiona godzinę, przy czym...
~MARCIN
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 13 marca 2008

kolejna pomyłka wątek zamknięty Bylem ostatnio u kumpla na Oruni Górnej a ze bylismy głodni to wpadlismy do...
~Krzyś
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 13 listopada 2007

Gdyby nie ta obsluga...... wątek zamknięty Gdyby nie ta obsługa byłoby miło..... na jedzonko czekaliśmy na miejscu 40...
~Niezadowolony.....
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 10 kwietnia 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
133

postów

112

wątków

do góry