Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Kodemsky - ocena Przemiła kadra i właścicielka, szybka realizacja zamówienia i bardzo smaczne...
~Kodemsky
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 23 listopada 2023

Mariusz - ocena Pizza jest pyszna i do tego można się najeść. Sera i dodatków nigdy nie żałują.
~Mariusz
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 6 listopada 2023

SIWA - opinia Jesteśmy w planecie co miesiąc. Jedzonko jest wyśmienite, wszystko...
~SIWA
-

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 30 lipca 2023

ienżet - opinia Sam lokal i okolica straszy, ale pizza cudowna (polecam Fantazję i...
~ienżet
-

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 16 czerwca 2023

DT - opinia Bardzo smaczna pizza, taką w starym dobrym stylu, tłusta na nieco grubszym...
~DT
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 4 maja 2023

Tomasz K. - opinia Przestrzegam wszystkich! Właśnie mija 120 minut od zamówienia na kwotę ponad...
~Tomasz K.
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 18 grudnia 2022

Anna - opinia wątek zamknięty Totalne rozczarowanie. Kiedyś to była najlepsza pizzeria w Trójmieście. Nie...
~Anna
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 12 października 2021

Paweł - opinia wątek zamknięty Totalny totolotek. Czasami wielki zakalec i pizza niedorobiona. Czasami za...
~Paweł
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 8 października 2020

Mona - opinia wątek zamknięty Niestety, ale nie mogę dać pozytywnej opini. Dlugi czas oczekiwania. Pizza...
~Mona
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 21 czerwca 2020

Zubek - opinia wątek zamknięty Wiele razy jadłem - dobrej jakości duża ilość sera. Bardzo dobre pozostałe...
~Zubek
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 30 marca 2020

Alina - opinia wątek zamknięty Pizernia bardzo się zepsuła obsługa pani bardzo niemila
~Alina
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 30 września 2019

Nie polecam wątek zamknięty Kiedys zamawiam często wczoraj po dlugim czasie zamowilam dwie pizze Jedne...
~Bozena
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 29 września 2019

Pizza poniżej krytyki, suchar wątek zamknięty Liczyliśmy na pyszną pizzę, a dostaliśmy suchara.Pizza zamówiona na cienkim...
~d
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 6 sierpnia 2018

NIE POLECAM wątek zamknięty Po ponad godzinie czekania zadzwoniłam dowiedzieć się kiedy w końcu dotrze...
~Marzena
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 14 marca 2018

frytki wątek zamknięty Zamowiłam danie przez pizzaportal, frytki odsmażane-obstawiam że wczorajsze,...
~Marta
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 31 sierpnia 2017

Nie polecam wątek zamknięty 1.-obsluga do bani odbieraja tel jakby za kare tam siedzieli ani dzien dobry...
~agata
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 8 lipca 2017

Obsługa poniżej normy. wątek zamknięty Proszę Państwa w dniu dzisiejszym zachowanie Państwa oby dwóch pracowników...
~Maja Ż.
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 5 lipca 2017

Kliętka wątek zamknięty Pizza przez jakis czas byla wyśmienita,ale teraz ciasto w pół surowa długo...
~Kliętka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 4 lipca 2017

ocena tylko za ohydny żurek wątek zamknięty żurek sprzewadawany 19.01.2017 (bo nie wiadomo kiedy zrobiony) był...
~Zawiedziona Renia
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 20 stycznia 2017

Jakieś żarty wątek zamknięty Zamówiłam pizzę o godzinie 14.25, a otrzymałam ją o 16.38, mieszkam blisko....
~A
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 5 listopada 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
73

postów

66

wątków

do góry