Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
super warto polecac wątek zamknięty Pizza super, rzadko kiedy spotyka sie tyle składników do tego pizza puszysta...
~Andzrej
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 1 września 2018

nasza ulubiona wątek zamknięty Już nie pierwszy raz zamawiamy , zawsze wysztko super. nigdy nie ma problemu...
~Marzena
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 29 sierpnia 2018

Porazka wątek zamknięty Zamowilem pizze po przeczytaniu tylu pochwal i... zaluje. Nie wiem czy osobie...
~XXX
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 8 kwietnia 2018

konsument wątek zamknięty Super pizza i nie tylko ;) Smaczne pierogi i kameralnym miejscu. Bardzo polecam.
~konsument
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 26 stycznia 2018

Super pizza wątek zamknięty Takiej pizzy jeszcze nie jadłem. Zamówiłem na cieście puszystym tak mi...
~Andrzej
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 16 stycznia 2018

Wspaniała pizza! wątek zamknięty zarówno na puszystym jak i cienkim cieście. Dużo, dobrej jakości składników....
~Zaspianin
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 7 września 2017

Pyszne! wątek zamknięty Jedzenie super! Pierś w sosie kurkowym mega! Obsługa the best! Szczerze...
~Anna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 25 sierpnia 2017

Dobrze, ale uwaga na szczegóły! wątek zamknięty Zamawialam z pokoleniowej kilkakrotnie i zawsze było bez zarzutu, jednak w...
~Zosia
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 6 grudnia 2015

godne polecenia wątek zamknięty Jedzenie smaczne jak u mamy na porzadnych produktach co sie czujesz od razu...
~asia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 6 listopada 2015

Super Pizzeria Pokoleniowa Smacznie Tanio i Zdrowo wątek zamknięty Obsługa przemiła, Menu bardzo bogate i super w smaku dla małego i dużego głodu.
~TOM
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 5 listopada 2015

rewelacja - polecam serdecznie wątek zamknięty jedzenie 1 klasa, obsługa przecudowna - jak u mamy. naprawdę jedna z...
~Mała
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 4 listopada 2015

Podziekowanie wątek zamknięty Chciałabym bardzo serdecznie podziękować właściciela pizzeri za wspaniała...
~Joanna Goluch
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 29 października 2015

Zaskoczenie na plus wątek zamknięty Próbowałam chyba wszystkie pizze z okolicznych knajpek i ta pizza faktycznie...
~Ania
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 26 lipca 2015

Polecam. wątek zamknięty Często korzystam z usług pizzerii. Jedzenie jest pyszne i smakuje jak q domu....
~Magda
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 10 lipca 2015

Polecam wątek zamknięty Wybrałam się z koleżanką po raz pierwszy do tej pizzeri i zostałam mile...
~Weronika
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 8 lipca 2015

Zawiedziona wątek zamknięty Niestety pomimo że ciasto smaczne, to jakość pozostałych składników -...
~Kaśka
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 29 maja 2015

Pizzeria Pokoleniowa wątek zamknięty Serdecznie polecam. Pizzeria Pokoleniowa serwuje najlepszą pizzę z tuńczykiem...
~Ewa
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 25 czerwca 2015

polecam wątek zamknięty Super pizza. ciasto pyszne składników dużo. Polecam
~patryk
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 12 marca 2015

polecam wątek zamknięty Korzystamy z usług pizzerii zarówno na telefon jak i na miejscu. Jakość nie...
~Magda Skrzypiec
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 13 stycznia 2015

Zaskoczenie :) wątek zamknięty Trafiłam przypadkiem, parę miesięcy temu.Niepozorny lokal. Chciałam jakąś...
~Aga
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 14 grudnia 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry