Pizzeria Rogata

Pizzerie Jedzenie na wynos

Gdańsk, Bolesława Krzywoustego 25

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Adrian - opinia wątek zamknięty Byłem ostatnio po raz pierwszy. Fajny klimat stylizowany na włoską knajpkę....
~Adrian
2

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 11 lutego 2015

Jedna z najlepszych w Gdańsku wątek zamknięty Od roku jadamy w pizzerii jak i zamawiamy do domu.Do tej pory nigdy nie...
~Paulina
2

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 17 grudnia 2015

Bez smaku, bardzo tłusta wątek zamknięty Nienawidzę widoku pływającego tłuszczu na pizzy, a taki zastałam po otwarciu...
~sunflower
3

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 22 listopada 2015

Świetne miejsce wątek zamknięty Zamawiamy sporo - dań obiadowych i pizzy. Nigdy się nie zawiedliśmy. Dania są...
~Szupryk
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 22 kwietnia 2015

bardzo dobra pizza wątek zamknięty Pyszna pizza. Dobrze doprawiony kurczak i sosy. Sycąca z dużą ilością...
~Marika
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 25 października 2015

POZYTYWNIE wątek zamknięty Czas realizacji ok. 1h, telefon od obsługi o możliwym spóźnieniu, Cola w...
~Jarek
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 7 listopada 2015

najlepsza pizza !! wątek zamknięty pizza pyszna, dania tez i duze porcje :) dostawa zawsze szybka, dania...
~Mmm
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 21 lipca 2015

devolaje sa ok wątek zamknięty zamawiałam już 3 lub 4 razy i generalnie jest ok. dziś jedna surówka (z...
~gosia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 16 kwietnia 2015

Fantastyczna Pizza wątek zamknięty Z usług pizzerii Rogatej korzystam już ładnych parę lat, ale zmiana...
~Jakub
2

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 1 stycznia 2013

Moja noga więcej tam nie stanie! wątek zamknięty Odradzam wszystkim to miejsce. Każdemu kelnerowi może zdarzyć się błąd...
~Ala
2

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 22 lutego 2015

Miłe zaskoczenie :) wątek zamknięty W Rogatej zawsze dobrze zjadłem, dużo, tanio i pysznie. A teraz, po zmianie...
~Wojtek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 11 lutego 2015

Pełen profesjonalizm! wątek zamknięty W pizzerii Rogatej bywam od czasu do czasu, ale muszę przyznać, że...
~Robert
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 18 grudnia 2014

Super jedzenie!!! wątek zamknięty kilka razy już zamawiałem jedzenie z tego lokalu i nigdy się nie zawiodłem....
~xm
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 7 sierpnia 2014

Najlepsza pizza wątek zamknięty Tylko zamawiam z tej pizzeri. Naprawdę pyszna, dobrze doprawiona. Sos...
~Małgorzata88
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 18 czerwca 2014

poprawcie ciasto wątek zamknięty Zamawialem czasami ale ciasto raz jakieś niedopieczone, skladniki plywaja,...
~radek
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 16 kwietnia 2014

Polecam wątek zamknięty Jak dla mnie -najlepsza pizza w Gdańsku. Wspaniale doprawione ciasto i...
~kaśka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 10 lutego 2014

Pyyyycha :) wątek zamknięty Pizza bardzo dobra, duzo dodatków i smaczne bo cienkie ciasto :) Sałatka...
~Klient
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 14 grudnia 2013

Rozczarowana:-( wątek zamknięty Do Rogatej chodziliśmy przez kilka ładnych lat - pizza najlepsza na...
~Magda
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 17 lipca 2013

Mniami wątek zamknięty Mniam mniam mniam!!! Super, ekstra szybka dostawa, pizza meeega dobra i cena...
~PD
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 22 kwietnia 2013

Smacznie i niedrogo wątek zamknięty Kolejny raz się nie zawiodłem. Super ciasto + świeże składniki = pyszna...
~Luke
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 15 kwietnia 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
130

postów

83

wątków

do góry